Güvenli devre tasarlama hakkında

Başlatan sessiz_roman, 11 Mart 2020, 23:27:11

tunayk

Alıntı yapılan: Endorfin35+ - 13 Mart 2020, 19:51:29İkincisi endustriyel demedim zaten ticari urun dedim :)

Konu yukarıdan aşağı hep endüstriyel diye gidince onadan demişiz herhal  ;)

boreas

Benim bildiğim bu işin bariz tedbirler dışında tecrübeye dayanıyor. Kullanım şartları etkiliyor. Bak parsnav diye bir firma vardı rpi den plc yaptılar sonunda çuvalladı. (daha çok kaynak oluşturamadığı için ama iyi oldu ayrı konu) birde ticari olacaksa bir attınız olmalı fiyat ya da arayüz ve ya yapabilecekleri ile ilgili

tunayk

Alıntı yapılan: boreas - 14 Mart 2020, 12:51:30Benim bildiğim bu işin bariz tedbirler dışında tecrübeye dayanıyor. Kullanım şartları etkiliyor. Bak parsnav diye bir firma vardı rpi den plc yaptılar sonunda çuvalladı. (daha çok kaynak oluşturamadığı için ama iyi oldu ayrı konu) birde ticari olacaksa bir attınız olmalı fiyat ya da arayüz ve ya yapabilecekleri ile ilgili

Akıbetini merak ettiğim bir projeydi rpi PLC. Çuvalladıkları nokta neydi ? Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

ogy

Alıntı yapılan: boreas - 14 Mart 2020, 12:51:30Benim bildiğim bu işin bariz tedbirler dışında tecrübeye dayanıyor. Kullanım şartları etkiliyor. Bak parsnav diye bir firma vardı rpi den plc yaptılar sonunda çuvalladı. (daha çok kaynak oluşturamadığı için ama iyi oldu ayrı konu) birde ticari olacaksa bir attınız olmalı fiyat ya da arayüz ve ya yapabilecekleri ile ilgili
Parsnav battı mı hocam?

dnacikaya