Çalışqn Pic Osilaskop İsteği

Başlatan rayman, 15 Nisan 2020, 01:05:00

rayman

Atmega ile uğraşmak asla istemiyorum.   Her elektronik yedek parça  satan yerde parçalarını  bulmam  lazim m malum  şuanda  her yer kapalı  ve malzeme  almak sıkıntı  olur. Frekansı  vs  sinyalleri  görebileceğim 2 kanallı  çok  yüksek  frekansa gerek  yok. Böyle  çalışan  birşey  var mı  ?

wtrk

NoBody Can Stop Me!!!!!

rayman

Bunlar problemli biliyorum tabi getirtmeyi. Atmega lı yaptım inanılmaz iğrenç bir işlemci Atmega.. usbasp aldım yine yüklenmiyor hex. Sigorta ayarlarını yaparsın Fusebit kitlenir işlemci çöp olur. Pic ile yapanlar varmı diye sorayım dedim. İlerde bir arıza olursa yazılımı yükle tamam.

M.Salim GÜLLÜCE

Alıntı yapılan: wtrk - 15 Nisan 2020, 08:58:33Geçen yıl mayısta sipariş verdim daha gelmedi :)

Sonra arduino ile yaptım onuda çalıştıramadım maalesef.
Bazı zamanlar bazı mallar takılıyor niyeyse.
İstediğim bi sinyal jeneratör wardı 2 haftada geldiydi.
3 hafta geçti ancak geldi.

wtrk

Alıntı yapılan: Mehmet Salim GÜLLÜCE - 15 Nisan 2020, 16:27:05Bazı zamanlar bazı mallar takılıyor niyeyse.
İstediğim bi sinyal jeneratör wardı 2 haftada geldiydi.
3 hafta geçti ancak geldi.
Geçen yıl Nisan ve Mayıs'ta verdiğim siparişlerin hiçbirisi gelmedi hocam. Ama paralarını ödedim, gerçi öyle aham şaham ücretler değil ancak, satıcıları da mağdur etmek istemedim.
NoBody Can Stop Me!!!!!

M.Salim GÜLLÜCE

Alıntı yapılan: wtrk - 15 Nisan 2020, 18:19:38Geçen yıl Nisan ve Mayıs'ta verdiğim siparişlerin hiçbirisi gelmedi hocam. Ama paralarını ödedim, gerçi öyle aham şaham ücretler değil ancak, satıcıları da mağdur etmek istemedim.
Geçengün @z de benzer şeylerden bahsetmişti.
Teslim bilgisi girmezsen hesabına iade başwurusu yapabilirsin.
Sanırım sen aldım demedikçe karşı firmaya ödeme zaten yapılmıyor.
Nağduriyet diye bişey yok.
Bazen dağırım memurları iç edebiliyor.
Önüne geçmek için girişimde bulunmanda fayda war.

z

Benimli farkliydi. Odemesini yapip urunun gonderilmesini beklerken satici satisi iptal etti. Ucretini daha sonra banka hesabima geri yatirdi.

Odemeyi paypall uzerinden misafir olarak odemistim.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

ferit06

Alıntı yapılan: Mehmet Salim GÜLLÜCE - 16 Nisan 2020, 02:51:49Geçengün @z de benzer şeylerden bahsetmişti.
Teslim bilgisi girmezsen hesabına iade başwurusu yapabilirsin.
Sanırım sen aldım demedikçe karşı firmaya ödeme zaten yapılmıyor.
Nağduriyet diye bişey yok.
Bazen dağırım memurları iç edebiliyor.
Önüne geçmek için girişimde bulunmanda fayda war.

Geçen yıl Mart sonunda yapılan siparişlerin elimize ulaşmaması dağıtım memurlarınına yüklenecek bir şey değil. Hesabını bilmeyen birilerinin kızının kocası olduğu için önemli mevkileri işgal etmesine sebep olunmasındandır. O zamana kadar gümrük işlemine tabi olmayacak her şeyin gümrüğe tabi olunmasına neden olunması ve işlemlerin zamanında yapılamamasındandır. Benim o tarihte 2 ayrı firmadan ayrı ebetlarda pogo-pin siparişim vardı, her ikisi de bana ulaşmadı. Satıcılardan ikişer defa süre uzatımı istedim ama sonunda ürünleri alamadığımı belirterek onay verdim.

M.Salim GÜLLÜCE

Alıntı yapılan: ferit06 - 16 Nisan 2020, 10:34:10Geçen yıl Mart sonunda yapılan siparişlerin elimize ulaşmaması dağıtım memurlarınına yüklenecek bir şey değil. Hesabını bilmeyen birilerinin kızının kocası olduğu için önemli mevkileri işgal etmesine sebep olunmasındandır. O zamana kadar gümrük işlemine tabi olmayacak her şeyin gümrüğe tabi olunmasına neden olunması ve işlemlerin zamanında yapılamamasındandır. Benim o tarihte 2 ayrı firmadan ayrı ebetlarda pogo-pin siparişim vardı, her ikisi de bana ulaşmadı. Satıcılardan ikişer defa süre uzatımı istedim ama sonunda ürünleri alamadığımı belirterek onay verdim.
Malın hiç gelmemesiyle gümrüğü nasıl ilişkilendirdin anlamadım.
Malın geldi gümrük öde demedilerse...!!!

power20

Maske satmak yasak!
Maskeyi PTT getirecek!
Fırına, markete maskesiz girmek yasak!

baran123

Alıntı yapılan: Kılıç - 16 Nisan 2020, 16:02:37Maske satmak yasak!
Maskeyi PTT getirecek!
Fırına, markete maskesiz girmek yasak!

Osiloskop konusunun maske, ptt, fırın/market ile alakası nedir ?

power20

PTT maskeyi getirmedi,
Osiloskobu getirmemesine şaşmamak lazım.
PTT Telekom bunlar adam olmaz al birini vur ötekine

muhittin_kaplan

Mallarınızı neden takip numaralı almıyorsunuz?

En azından nerede kaybolduğunu anlarsınız ?
Ayrıca yukarıdaki osiloskop güzelmiş.
Hadi üretin.