Basit Tek fazlı PC fanı başlangıç yönü.

Başlatan LukeSkywalker, 25 Nisan 2020, 21:25:33

LukeSkywalker

Alıntı yapılan: muhendisbey - 29 Nisan 2020, 10:41:50Bunun üzerine de, daha da senin yazdığın hiçbir mesaja cevap yazmam.
isabet olur.

fide

Alıntı yapılan: LukeSkywalker - 29 Nisan 2020, 13:21:38isabet olur.
Konu güzel,
Tartışılanlar güzel,
Paylaşılanlar güzel,
Bilgi edindim mi, şahsen gözümün önünde yıllardır çalışan fanların mantığını tam olarak bilmediğimi gördüm.
Ama işin sonunda birinin kırılıp, diğerinin umursamaması hoş olmadı. :du:  :du:  :du:

Dayanışma içerisinde olmamız gerekir, ufak tefek şeylerden sürtüşme içinde değil.  ::ok  ::ok  ::ok
Her birimiz, geride bıraktığımız eserler kadar ölümsüzüz. Evlat gibi, talebe gibi, icatlar gibi...   http://fidenetgaraj.blogspot.com

LukeSkywalker

Alıntı yapılan: fide - 29 Nisan 2020, 13:39:18Konu güzel,
Tartışılanlar güzel,
Paylaşılanlar güzel,
Bilgi edindim mi, şahsen gözümün önünde yıllardır çalışan fanların mantığını tam olarak bilmediğimi gördüm.
Ama işin sonunda birinin kırılıp, diğerinin umursamaması hoş olmadı. :du:  :du:  :du:

Dayanışma içerisinde olmamız gerekir, ufak tefek şeylerden sürtüşme içinde değil.  ::ok  ::ok  ::ok

Ben kötü bir şey yazmadım. Arkadaş alınganlık yapmış. Bahsettiği şeylerin benim sorumla doğrudan bir ilişkisi olmadığını belirtmek istedim. Ayrıca sorumu tam olarak anlamadığını da farkettim ve sonunda ilgisi için teşekkür de ettim. Kime cevap yazacağı kişinin kendi tercihidir. Saygı duyarım.

Sozuak

Açıkçası çokta kafaya takılacak durum değil ama bazen insanların ruh halleri yaşadıkları, bazı basit şeyleri ciddiye alıp gereksiz, aşırı, yanlış davranışlara da sebep oluyor. Buradaki olay için gereksiz, aşırı yada yanlış demiyorum genel olarak söyledim.
Bu alınganlığı ben de ara ara sık sık bazı bazı yapıyorum. Geri döndüğümde ne salakmışım diyorum. Üzmeyin üzülmeyin, hayatta daha büyük sorunlar var.
Bazen basit bir soru için arasın google de yazıyor zaten demek yerine ben de araştırıyorum. Bilmiyorsam öğreniyorum, biliyorsam tazeliyorum.

Ek olarak konuya şunu yazmak istedim. Bu tip fanlarda elle döndürdüğünüzde herhangi bir pozisyonda durmak yerine belirli kademelerde/ manyetik alanlarla çekirdeklerin  sanırım birbirini çektiği /ittiği pozisyonlarda  duruyor.  Sanırım yeniden başlamak için bu pozisyon değerlendiriliyor olabilir.  Gözlemlediğim ama çok umursamadığım bir durumdu, sebebini sorgulamadım da araştırmadım da.

M.Salim GÜLLÜCE

Ramazan ayında biraz kafalar dumanlı olabilir.
bayramdan sonra barışırlar :)
Birbirlerine geri dönülmeyecek kelimeler sarfetmediler sonuçta.
 ::ok

CaFFeiNe

LukeSkywalker