400 Adet BDX53C Alacağım

Başlatan AXI, 01 Mayıs 2020, 01:09:03

AXI

Merhabalar.
Elinde olupda satmak isteyen varsa 400 adet BDX53C alacağım. Özdisan ve direnç nette stok kalmadığı için size de sorayım dedim.
İletişim için 0544 982 9899 whatsapp hattından bana ulaşabilirsiniz. max 05.05.2019 da kargolanmalı.
İyi geceler.
"Hedeflerin bittiği tek yer, YENİ hedeflerin başlangıcıdır"

CaFFeiNe

AXI

Araştırmıştım google da. Google alışveriş kısmında çıkmıyor ilginç. Teşekkürler..

mg1980

2020 olduğu için kargolanır mı bilmem...

Erol YILMAZ

bu aralar korona ile meşgul olduğum için gündemi takip edemedim.
Zaman makinası faal mi artık?

yılmaz_34

bir zamanlar biz  bu forumdan kurra ile çizgi elektronik in tornavida setini ve afiş felan kazanmıştık ne oldu  yalan oldu gitti  hepsi....  :'(  :'(
İnsan yazdığını silerde ,yaşadığını silemez içinden.....

power20

Eczaneden Aspirin şapkası veriyorlardı:) Bez şapka alabilenler şanslıydı. Diğerlerine naylon şapka...

tunayk

Alıntı yapılan: yılmaz_34 - 01 Mayıs 2020, 23:22:58bir zamanlar biz  bu forumdan kurra ile çizgi elektronik in tornavida setini ve afiş felan kazanmıştık ne oldu  yalan oldu gitti  hepsi....  :'(  :'(

Korona var korona , 2. Bir emre kadar tüm çıkışlar kapalı  :D

devrecii

Alıntı yapılan: Erol YILMAZ - 01 Mayıs 2020, 15:42:36bu aralar korona ile meşgul olduğum için gündemi takip edemedim.

Vefasız site kimse sormuyor ,  coronaya mı yakalandın? Yoğun bakımda mı kaldın ? Geçmiş olsun.

AXI

Alıntı yapılan: mg1980 - 01 Mayıs 2020, 11:30:472020 olduğu için kargolanır mı bilmem...
Çok geç kalmışsınız : )

tekosis

Alıntı yapılan: Erol YILMAZ - 01 Mayıs 2020, 15:42:36bu aralar korona ile meşgul olduğum için gündemi takip edemedim.
Geçmiş olsun hocam.
İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsin, bu nice okumaktır.

CaFFeiNe

geçmiş olsun

mg1980

Erol YILMAZ

arkadaslar birseyim yok sagolun,
gayet saglikliyim simdilik :))

ehliseyf

Tarih biraz eski ama yazmak istedim. Elimde çokça BDX53C var. Almak isteyen olursa mesaj atabilirsiniz.
Code'm mu oturturum !