Telefon için otomatik cevaplama programı?

Başlatan Andromeda, 11 Ağustos 2020, 19:58:52

Andromeda

Bildiğiniz program var mı..
app inventorda böyle bir uygulama yapılabilseydi yazacaktım..
dtmf kontrol için kullanacağım.. bunun için telefonun örneğin belirli sayıda çalmadan sonra açılması lazım..
iki telefonumda da bu özellik ilginçtir maalesef yok.. eski tuşlu telefonumda handsfree var bunlarda yok..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

Melih1802

" Auto Answer Call "yazdığımda bir şeyler çıktı, bunlar istediğini yapmadı mı?

Andromeda

.. playde de birşeyler var ama kullanılan basit uygun birşey varmı diye açtım konuyu..
bazen öyle oluyor ki programı kurmadan anlayamıyorsun..
sırayla 5-6 program kurup kaldırıyorsun..
o cümleyi yazıyım bakalım google a..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

Andromeda

play de answer and callback adındaki  programı kurdum
2 kişi huaweide çalışıyor yazmış. bendeki honor a kurdum
belirli saniyeden sonra açıyor. belirlediğimiz numara aradığında açma özelliği yok sanırım.. diğerlerine bakmak lazım..
ya da rehbere istediğim numarayı kaydedip kullanmak gerekecek.. zaten telefon kontrol amacı ile kullanılacaksa bir mahsuru yok..

fide

GSM modül + ks58006 DTMF kodlayıcı olarak, gsm modül + Mt8870 dtmf kod çözücü olarak kullanabilirsiniz. Batarya şarjı ve telefon açık mı kapalı mı derdiniz de olmaz. At komutları kullanılarak istenen numarada cevaplama, sms ile karşılık verme vb de yapılabilir.
Her birimiz, geride bıraktığımız eserler kadar ölümsüzüz. Evlat gibi, talebe gibi, icatlar gibi...   http://fidenetgaraj.blogspot.com

Andromeda

onu biliyorum da iş biraz uzayacak.. şimdilik bu şekilde deneyelim bakalım..

yılmaz_34

böyle  bir uygulama var mı bilmiyorum ama zamanında dtmf devresi çok yapmış brisi olarak söylüyorum.. otomatik cevaplama özelliği  nokıa 2630 6300 1200 gibi telefonlarda  ve bazı akıllı telefon modellerinde mevcut 60- 70 liraya bir tane 1200 alıp kullanılabilir...
İnsan yazdığını silerde ,yaşadığını silemez içinden.....