ÇALIŞAN BİR KAYAN YAZI DEVRESİ VE PROGRAMI

Başlatan picman, 20 Temmuz 2006, 00:17:02

zeren51

Sayın arkadaşlar başlıgı tüm gezdim ama hicbir dosya indiremedim dosyalar silimiş tekrar yüklerseniz memnun olurum TEŞEKKÜRLER....

picman

arkadaşlar bu programı zamanında ben göndermiştim sağolsun sizlerde üzerine birkaç eklenti yaptınız ve daha işlevsel hale getirdiniz fakat kısa bir süre önce pc deki bütün verilerimi kaybettim harddiskim arızalandı elinde bu kayan yazı programının pbp açık kodları bulunan arkadaş varsa forma koyarsa çok sevinirim . herkese başarılar

kolay gelsin .......
Bilgi paylaştıkça artar..

a.zorba

Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.

picman

arkadaşım bu verdiğin link te benim gönderdiğim yani şu yukardaki linklerdeki kayan yazı programı da var mı. brnim aradığım o da tabi senin gönderdiklerin de benim için çok faydalı olucak ilgin için teşekkürler

a.zorba

tam olarak bılmıyorum çunku çok fazla dıkkatımı ceken konular degıl ama bunlar picproje den aldıgım dosyalar olması muhtemel
Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.

picman

dostum teşekkür ederim verdiğin klasörde bemim programda varmış
çalışmalarında başarılar ......