16x16 Grafik Led Kartı

Başlatan Eagle_Tim, 28 Ağustos 2006, 23:12:13

Eagle_Tim

Kayan yazı veya Grafikle İliglenenler için uzun zaman önce yaptıgım Tek renk 3mm ledlerle 16x16 minik bir grafik kartı ve sürücüsünü yolluyorum birde program yolluyorum bunuda yüklerseniz grafik ekranınızda bir kayan yazı olacaktır. Tabiki de " EAGLE_TIM " yazar  :D ama asm sinide veriyorum tabloya istediğiniz harfleri yazarak istediğiniz yazının kaymasını sağlayabilirisiniz. Bu donanım Bu işle uğraşan arkdaşlara ışık tutmasını umuyorum yeni fikirler ve projeler üretmeleri için..

http://www.hemenpaylas.com/download/1446881/Grafik.rar.html
Software and Hardware Design...

elektro_ery

Üstat simülasyon dosyasını verme şanın yok mu?Biliyorum devrenin herşeyini verdin asm bile ama çalışmasıda öenmli dimi? ;)
[/URL]

Eagle_Tim

isis hali yok onuda şemadan bakıp siz çizin isterseniz..  ben nadiren isiste devre çizerim.genel itibari ile direk baskı devre çizyorum. olsa onuda vermek isterdim ama yok kolay gelsin. Buyrun çalışırken çektiğim bir resminide yolluyorum, zaten basit bir kart çalışmaması gibi bir olsalık yoktu..

sevebelektronik

kardeşlerim bunun devre şeması ile malzeme listesi yokmu?

Eagle_Tim

Yukarıda rar dosyası içinde herşey var.. inidirebilirsiniz fotoğraf iyi çıkmadı kusura bakmayın kamera telefon iyi çekmiyor..