Bulusma

Başlatan Göktuğ, 02 Mayıs 2007, 11:31:15

gevv

çay bahçesi denktir :) mis gibi çay içeriz simitler kekler ohh:)

emperor

Alıntı yapılan: "conavar"kısmet olursa ben de uğrayabilirim öğleden sonra :)
aynen kısmet olursa beraberde gidebiliriz...havanın azizliğine uğramaz isek daha da süper olur...saat 2 de iyi gibi akşama çok geçe kalmayız böylece...

INFINITY

yer ve tanışma nasıl olcak arkadaşlar....

herkes kırmızı karanfilmi takacakkkkk :D:D:D:D:
Elektron Hacısı Çekirdek Kabesini Tavafta...  Eğer atomda çekirdek ile elektron arasındaki boşluk yok olursa 1 çay kaşığı toprak 40.000 Ton gelir.

Göktuğ

Gelecekler geldiginizde beni ararsınız. Oldugumuz yeri söylerim. 12 gibi kadıkoye inmeyi düşünüyorum. 2 toplanma saati. Yarın oralarda gevv in söyledigi yerveya uygun bir yerde toplanırız artık.
(Bütün gün tek başıma dolaşırmışım heheh.)

ground

kaç kişi olduk..

yer belirlendimi?
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

INFINITY

goktug - infinity-climax- ground -gevv kesin sanırım...

yarına çıkarsak?? :roll:
Elektron Hacısı Çekirdek Kabesini Tavafta...  Eğer atomda çekirdek ile elektron arasındaki boşluk yok olursa 1 çay kaşığı toprak 40.000 Ton gelir.

Göktuğ

ben yarın kadıkoydeyim sanırım 10 kişi kadar olacagız. kadıkoy liman bollgesinde bir yerlerde oturacagız artık neresi uygun olursa. zaman 2-5 civarı sanırım cogu kişiye uyar.

otm

selam
bende gelmeyi düşünüyorum
yer ve saat???

Göktuğ

İstanbul bulusması gercekleşti. Baya hoş saatler geçti. Ground resimleri yukler yarın sanırım. Darısı diger sehirlerdeki arkadasların başına.

gevv

ulem çay bahçeleri kaldırılmış Haberimiz yok  :D  guzeldi gelmeyen arkadaslar bir dahaki sefere Bekleriz

yalnayak

birdaha ki sefere daha planli olursak gelemenyerlede katilir.yada katilanlarda yarida kacmak zorunda kalmaz.ayni gun haberim oldu yarim birakmak zorunluluguma uzuldum..
Kızımın iffeti batmakta rezîlin gözüne... Acırım tükürüğe billâhi, tükürsem yüzüne..! MEHMED AKİF ERSOY  Kardan Adaminla,GUNES'e calim mi satiyorsun?

madpic

Evet güzel bir toplantı kısa zamanda ancak bu kadar olur.
Bir dahaki sefere daha iyisi olacağından eminim
herkese teşekkür ediyorum.!! :D

INFINITY

GROUND hocam bu fotoğrafları ne zaman koyacaksın foruma...  :?:  :?:  :?:

ground

Biraz yoğundum kusuruma bakmayın..

Bunlar önizlenebilir versiyonlar..

Resimlerin büyük hallerine PicprojeAlbüm den bakabilirsiniz..

https://www.picproje.org/album

⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

KAZIMUGUR

Kıskandımmı desem imrendimmi ?  :)