usb ile ilgili bir proje ?

Başlatan mustafa_cmbz, 29 Temmuz 2007, 11:28:23

mustafa_cmbz

arkadaşlar ben siteye üye olalı çok oluyor fakat siteyeneten üye olduğum için adresi unutmuşum başka bir proje ararken yine buldum siteyi evede internet alınca artık dedim bu sitenın bağımlısı olma zamanı geldi (tabi kabul edersenız) :)...neyse

ben şimdi pic basic pro derslerini biraz inceledim bişeyler kaptım 3-4 tane de ufak uygulamam oldu fakat şimdi aklımda bir proje kısaca şöyle.

şimdi ben birdane sd kart alıp bu karta ses kaydetmek isiyorum ve daha sonra bu sesi pc ye aktarmak isitiyorum..böyle birşey yapabilrimiyim  bunu yapmama için ne ler gerekli neler öğrenmem gerekli biraz açıklarsanız sevinirim...

kolay gelsin...

otm

merhaba
sd kart gibi medyalara bilgi yazıp okumak için çok karmaşık işlemlere gerek yok.yanlış hatırlamıyorsam bu konu daha öncede forumda tartışıldı ve birkaç tane yazma ve okuma arabirimi verildi.isterseniz internet oratamındada bulmanız mümkün.arabirimi yaptıktan zonra geriye sadece program kısmı kalıyor.

mustafa_cmbz

anladım  benım demek istediğim sey ben sesi bu karte mp3 formatında felan kayıt edebilrimiyim veya oda olmaz ise benım karta kaydettiğim sesi pc ye aktardığımızda formatı ne olur media playerde dinelyebilrimiyiz..  eve sitede hangı başlık altında açıldığını felanda link şeklinde verebilrisen sevinirim çünkü vaktim çok kısıtlı .....olur veya olmaz diye sonuç bekliyorum...

ise

lpc2148 ve sd/mmc  usb  ile yapılan bir örnek geçenlerde verildii. o örnekten kaynak kodlarını inceleyerek yararlanabilrisin