PROGRAMLARIN GÖRSEL ANLATIMI

Başlatan XNHCX, 10 Kasım 2003, 04:44:26

XNHCX

Sevgili PicProje Üyeleri ,

Bundan sonra Bordumuzda bazı programların basitçe ya da belki basitten daha zora doğru anlatımını içeren yazılar bulacaksınız.Bu yazılar bir klavuz niteliğinde olacak inşaallah.

İsis , Ares , PicAllw , PicBasic Pro/Plus vs...

Yalnız sizden de  elektronik yada elektrikle ilgili çalıştığınız herhangi bir program hakkında resimli çalışmalarınızı bekliyorum.Resimsiz de olabilir.Bunları sabit başlıklar altına alıp yeni başlayan ve deneyimli üyelerimizin kullanımına, bilgisine sunacağız.

Bunun Yanısıra paylaşmak istediğiniz projeleriniz , çalışmalarınız varsa resimli bir şekilde  gerekli başlık altında yayınlayacağız.

Paylaşmak üzere tecrübelerinizi bekliyoruz.Hem sitemizin bu işlere yeni başlayanlara da hitap etmesi bakımından hem de deneyimli üyelerimizin tecrübelerine tecrübe katması açısından faydalı olacağı kanısındayız.

Paylaşmak istediğiniz projeleriniz , yazılarınız varsa lütfen benimle irtibata geçiniz.
Sitede görsel bir biçimde adınıza ekleyelim , yazalım.
Ya da kendi çalışmanızı gerekli yere siz ekleyin.Bunda her üyemiz serbesttir.Gerekirse
katkıda bulunur ve yazıyı sabitleriz.

Katkılarınızdan ve paylaşımlarınızdan dolayı değerli bütün üyelerimize şimdiden teşekkürler ediyoruz...

Çalışmalarınızda Başarılar Dileriz...

Yasal Uyarı: Picproje.org sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Picproje.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.