tell me more english

Başlatan 707yunus, 18 Eylül 2008, 12:40:02

MICROCEBEL

Arkadaşlar merhaba,

Rosetta stone programını kurdum pc ye vede English US Version Levels I, II  sadece bu kısmı indirdim rapidden fakat bir türlü açmayı beceremedim dosyaları dizine çıkarttım ve swa uzantılı dosya olarak çıktı hepsi ve bunları açamıyorum.Nasıl açabilirim bunları?

aykut54

Merhaba
Tell me more or RosettaSton İngilizce eğitim setini kullanan arkadaşlarımız varmıdır. Eğer içerikleri iyi ise indirmeyi deneyeceğim....
Başka eğitim setide bilen varsa çok makbule geçer

En iyi ingilizce eğitim setleri hangileridir

zamzam23

Daylight var.

rosettayı benım bıldıgım dvdye yazıp oyle calıstırıyorsun hatta oyle hatırlıyorum 5000 usur klasor vardı ıcınde dvdye neroyla yazamamıstım power dvd burn dıye bısı vardı onunla zor bela yazmıstım.

gevv

Alıntı yapılan: aykut54 - 07 Mart 2011, 00:14:36
Merhaba
Tell me more or RosettaSton İngilizce eğitim setini kullanan arkadaşlarımız varmıdır. Eğer içerikleri iyi ise indirmeyi deneyeceğim....
Başka eğitim setide bilen varsa çok makbule geçer

En iyi ingilizce eğitim setleri hangileridir

aykut odayı yeni toplmıştım darma duman oldu zamanında indirmişim 2dvd daylight var  birde adını bilmediğim 3 dvd bir set var  kargo adresini pm  at ya da bir ara uğra :) ;)

tuggy

RosettaStone çocuklar için çok iyi. Eğlenerek öğreniyorlar. Mikrofon kullanılması açısından telaffuz öğrenme olayı hoş. Gidip yurt dışında yaşayacaksanız veya İngilizce konuşacaksanız tavsiye ederim. Ama konuşmak gerekmeyecekse, okuduğunuzu anlamaksa amaç veya yazmaksa çok gerekli olmayabilir. Fazla zaman alıyor çünkü.

Dil Cd lerini uTorrent den bulup, iso larını PowerISO veya benzeri bir programla sanal sürücü ile kullanıyorsunuz. İngilizce dışında dilediğiniz herhangi bir dil ISO sunu torrent den çekip aynı program içinde kullanıyorsunuz. mesela Çince öğrenmek isteyenler için özellikle bitirim:) Nihao!

aykut54

Merhaba tell me more ya da rosettastone elinde olan varsa alabilirmiyim...Bir sürü torrent buldum ancak çoğunda seed kişi sayısı az inmiyor.

Please! :-[

erkan614

zevkli de aratırsan bulursun emule ve torrentlere pek güven olmuyor ben ordan indiriyordum