samsung glcd yardım

Başlatan mikro29, 24 Eylül 2008, 17:54:46

ahmet2004

O lcd çok dandik.Devamı yok.Arkaplan ışığında sorun var,yüksek voltaj istiyor,Arkaplan için konulan malzeme çok yıpranmış ışık seviyesi düşük.

Ben hiç beğenmedim çok dandirik bir lcd.Mikroişlemcilerle sürülmesi ayrı bir olay sürücü entegresi üzerinde olmadığı için.

O lcd ile birşey olmaz sadece satan bolca para kazanır(Çıkma olduğu için).Başkada birşeye yaramaz.

Almayın şu lcd'i.Para vermeyin bu lcd'e.Ben hiç kimseye önermiyorum bu uyduruk lcd'i.Lcd zannedip alıyorlar paranıza yazık.

mgokhankaya

Ahmet Bey, Lcd lerin devamı yok, bu yüzden ticari amaç güdenlerin ve düşünenlerin bir işine yaramaz. Lcd lerin markası samsung olup philips telefonlar için üretilmiş , artık kalitesini bilemem sonuçta samsung marka. Ürünü yapıp kullananlar mevcut, fakat bilgileri paylaşmak istemiyorlar Lcd; telefonda entegre bir şekildeyken, her hangi bir yavaşlık çıkarmıyor, arka backlight olarakta gayet iyi. (arka ışılandırmaya yarayan yere ağır toz birikebiliyor).

dijital74

@Ahmet2004

4shared'e koyduğunuz dosyaların şifresi nedir ?

Bunu satan vatandaş beraberinde datasheet ve uygulama örneklerini mail ile paylaşacağını söylüyor. İlan resimlerinde sizin yaptığınız uygulamanın örneği var. Uygulama örneği olarak sizin verdiğiniz örnekleri mi gönderecek ?

Murat Mert

Alıntı yapılan: dijital74 - 28 Ağustos 2012, 17:37:05
@Ahmet2004

4shared'e koyduğunuz dosyaların şifresi nedir ?

Bunu satan vatandaş beraberinde datasheet ve uygulama örneklerini mail ile paylaşacağını söylüyor. İlan resimlerinde sizin yaptığınız uygulamanın örneği var. Uygulama örneği olarak sizin verdiğiniz örnekleri mi gönderecek ?

Ahmet2004 yada picproje olabilir
mert07