XİMAMYOLLARDAX AİT 26 PROJE

Başlatan ximamyollardax, 12 Kasım 2008, 10:07:42

ximamyollardax

arkadaşlar yeni üye olarak çeşitli projelerle katılacağım

ğöndermiş olacağım tüm programlar devreler denenip çalışmıştır

yorumlarınızı bekliyorum

PROJELER

01- ELEKTRİK VERİLDİĞİNDE PORTB,1 DEKİ LEDİ YAKAN VE BUNU ELEKTRİK KESİLİNCEYE KADAR SÜRDÜREN YAZILIM
02- RB0,RB1,RB2,RB3 PİNLERİNDEKİ LEDLERİ YAKAN VE ELEKTRİK KESİLİNCEYE KADAR SÖNMEYEN YAZILIM
03- RB1,RB3,RB5,RB7 PİNLERİNDEKİ LEDLERİ YAKAN VE ELEKTRİK KESİLİNCEYE KADAR SÖNMEYEN YAZILIM
04- RB3 DEKİ LEDİ 0,2 SN ARALIKLARLA YAKIP SÖNDÜREN YAZILIM
05- RB3 DEKİ LEDİ 1 SN ARALIKLARLA YAKIP SÖNDÜREN YAZILIM
06- RB3 DEKİ 0,8 SN YANIK,0,4 SN SÖNÜK ŞEKİLDE ÇALIŞAN DEVRE YAZILIMI
07- RB0 VE RB1 DEKİ LEDLERİ SIRA İLE YAKIP SÖNDÜREN YANİ F-F TARZINDA ÇALIŞTIRILAN (0,2SN) YAZILIM
08- 1 SN ARALIKLARLA RB0-RB1-RB2-RB3 DEKİ LEDLERİ YAKIP SÖNDÜREN (FLAŞ YAPTIRAN) YAZILIM
09- İLK 4 LEDİ 4SN,SON 4 LEDİ 1SN YAKAN YAZILIM
10- RA2 DEKİ BUTONA BASARAK RB4 DEKİ LEDİ YAKAN YAZILIM
11- RA2 DEKİ BUTONA BASILDIGINDA YANAN,RA1 BUTONUNA BASILDIGINDA RB3 DEKİ LEDİ SÖNDÜREN YALIM
12- RA1 VE RA2 BUTONLARINA AYNI ANDA BASILINCA RB3 LEDİNİ SÖNDÜREN YAZLIM
13- RA1 BUTONUNA HANGİ BUTONA BASARSAK RB PORTUNDAN İSİM OLARAK BENZER LEDİ YAKAN YAZILIM  
14- RA4 BUTONUNA 5 DEFA BASILINCA B PORTUNDAKİ TEK SAYI DEĞERE SAHİP LEDLERİ 3SN BOYUNCA 0,2SN
   ARALIKLARLA YAKIP SÖNDÜREN YAZILIM
15- 8 LEDİ SIRA İLE YAKIP SÖNDÜREN VE GERİ DOĞRU AYNI İŞLEMİ TEKRARLAYAN YAZILIM
16- KARAŞİMŞEK YAZILIMI
17- 0-9 SAYICI YAZILIMI ( TABLOLU )
18- RB,RD PORTLARINDAKİ TÜM LEDLERİ,RC PORTUNUN İSE İLK LEDİNİ YÜRÜYEN IŞIK OLARAK KONTROL EDEN YAZILIM
19- DİSPLAYDE 0 SAYISINI YAZMA YAZILIMI
20- DİSPLAYDE 0-9 SAYICI YAZILIMI
21- BİR LEDİ YAKIP SÖNDÜRME YAZILIMI
22- PORTA0'A BAĞLI BUTONA 3 KEZ ARKA ARKAYA BASILINCA PORTBDEKİ DİSPLAY 8'DEN 3'E KADAR GERİ SAYAN İŞ
   BİTİNCE TEKRAR BUTONA BASINCA ÇALIŞAN YAZILIM
23- BUTONLA BİNARY OLARAK SAYDIRMA YAZILIMI
24- DİSPLAY UYGULAMASI (0-9 TABLOLU) YAZILIMI
25- 255 BİNARY YAZILIMI
26- KESME İLE İLGİLİ YAZILIM

buradan indirebilirsiniz (yeni link)

http://rapidshare.com/files/174928622/p__305_c_proje.rar.html

http://rapidshare.com/files/166633259/p__305_c_proje.rar

solidus

10 kişi indirdikten sonra kapanmış linkler bi yenilesek...
Kimine göre kralım kimine göre yalanım… Herkes rahatına baksın, ben adamına göre adamım..

ximamyollardax

linki yeniledim arkadaşlar hayırlı  çalışmalar

bayramonur

Hata veriyor malesef.Depositfiles,uploaded.to,mihd.net,ifile.it gibi bir sürü site var niye rapid ısrarı uploadlarda anlamıyorum.Rica etsek bir daha yükleyebilir misiniz?
Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

a.zorba

paylaşımları  bu alan a atarsak daha kalıcı olur. http://picproje.4shared.com/  şifresi www.picproje.org
Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.

ximamyollardax

linki tekrara yeniledim

linkler için saoğlun arkadaşlar yeni projeler ğeliyor hazır olun