kulaklık jak sorunu

Başlatan upayi, 12 Mayıs 2009, 08:20:50

upayi

Arkadaşlar geçen teknosadan eyeq ismin bir kulaklık aldım (Kafa üstü kulaklık)Bu kulaklıgın jakını pc kasasının önündeki sokete tam sokunca çok ses geliyor.Kulaklıgı tam değilde yarım santim ucu açıkta kalacak şekilde soktugumda çok iyibir ses geliyor.Ama bu sefer streo kulaklıktan mono ses geliyor.Ne yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler
upayi developer free energy system (oler cell free energy motor design Guns design (magnetic guns=)

mavi

stereo kulaklıklar hem stereo hem mono fişlere girecek şekilde tasarımlanmıştır.tam sokulunca stereo olarak çalışır ama olasılık mono fiş ise tam sokulunca bu defa mono çıkış verir stereo noktaya yarım sokarsan mono gibi çalışır bu fişin uç ölçülerinden kaynaklanır.
Ama çok ses geliyor derken şikayetini anlamadım zaten ses almak için takıyorsun ses seviyesi yüksekse işletim sisteminde ses seviye ayarından seviyeyi düşür sesi kıs yani ama gürültü varsa o başka.
Telecommander Monster Of Network

upayi

çok sesten şikayetim yok ama streo ses gelmemesinden vardı onuda dediginiz gibi kulakılıgın jakını degiştirip deniyecegim
upayi developer free energy system (oler cell free energy motor design Guns design (magnetic guns=)