Proton Dersleri

Başlatan muhittin_kaplan, 04 Ekim 2009, 17:14:39

muhittin_kaplan

İşe Başlayalı Epey Oldu. Ama Zaman Kısıtlığından Dolayı Bir türlü İlerlemiyordu. Birinci Bölüm Bitti, Hatalar Eksiker Olabilir Anlayışınıza Sığınarak Yayınlıyorum.

Bölüm-1 Link
http://www.4shared.com/file/137499587/33493f93/Blm_1.html

Değiştirilmiş Bölüm-2 Link
http://www.4shared.com/file/159358521/d6dcba2a/Blm_2.html

Buradan Devam Edeceğim, Görüş Eleştiri öneri hepsine açığım.. hadi ayırlısı :D

teknikelektronikci

hocam elinize saglik cok güzel bir calisma proton ile ilgili calisma yapmaniz cok güzel bu konuda bende eger isterseniz yardimci olmak isterim grafik lcd ile ilgili calisma ve grafik lcd de menü calismalari v.s katkim olursa ne mutlu tekrar elinize saglik
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

cuneytsezmis1

hocam eline sağlık,çok güzel olmuş,paylaşımın için teşekkürler,devamını bekliyoruz.kolay gelsin.

muhittin_kaplan

Teşekkür Ederim ikinci Bölümde İnterrupt çalışmalarını Planlıyorum.

drmp

teşekkürler güzel olmuş

papylon

Hocam ellerinize sağlık, gerçekten iyi olmuş, yavaş yavaş da olsa dersleri tamamlarsanız işte ozaman süper olur.
Tekrar Teşekkürler…

Murat Mert

S.A.
Sn. muhittin_kaplan elinize sağlık Allah kolaylık versin sonunda dediğinizi yaptınız  :D . Ne tür dersler düşünüyorsunuz. Ben sizler kadar pro değilim çok amatörüm ama izin verirseniz ben ve diğer arkadaşlarda uğraştıkları sonunda çözdükleri yada yaptığı uygulamaları izin verirseniz burada yayınlasınlar. Eğer cevabınız evet ise sadece çözüm bulunan yada yapılan uygulamalar yayınlansın arkadaşlardan ricam bu başlık altında sorun çözülmesin çalışan kod ve devreler olsun.
Emrivaki olduysa sürçül-i lisanımız affola hakkınızı helal edin. Kolay gelsin.  :)
mert07

muhittin_kaplan

çalışan kodları yayınlamak herkesin kendi tasarrufunda. ama deneysel olan çalışmalar (ki ben projeleri parça parça yapma alışkanlığım vardır)buradan yayınlanabilinir.

FUNKY

merhaba

muhittin hocam. 1ci derslerini bitirdim ve ikinci bölüme sabırsızlıkla geçmek istiyorum ve bunun için üye oldum:)

umarım bizi çok bekletmezsin  kolay gelsin...

Maxim

muhittin hocam eline sağlık ,

muhittin_kaplan

teşekkür ederim
ikinci bölüm bitmek üzere inşallah tamamlamak kısmet olur

F.T

Muhittin hocam selamlar.güzel bir temel çalışma devamını bekliyoruz.elinize sağlık.
iyi çalışmalar.....
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

Hattusa

Alıntı yapılan: "muhittin_kaplan"İşe Başlayalı Epey Oldu. Ama Zaman Kısıtlığından Dolayı Bir türlü İlerlemiyordu. Birinci Bölüm Bitti, Hatalar Eksiker Olabilir Anlayışınıza Sığınarak Yayınlıyorum.
bölüm 1 Link

s.a.
hocam sabırsızlıkla bekliyoruz hocam bu 1. bölüm gayet güzel bi çalışma, devamını bekliyoruz.
vardım ilim meclisine eyledim talep, meğer ilim en gerideymiş illa EDEP, illa EDEP <muhyiddin Arabi K.S.>

Hattusa

Alıntı yapılan: "pro-TR"
Alıntı yapılan: "muhittin_kaplan"İşe Başlayalı Epey Oldu. Ama Zaman Kısıtlığından Dolayı Bir türlü İlerlemiyordu. Birinci Bölüm Bitti, Hatalar Eksiker Olabilir Anlayışınıza Sığınarak Yayınlıyorum.
bölüm 1 Link

s.a.
hocam sabırsızlıkla bekliyoruz hocam bu 1. bölüm gayet güzel bi çalışma, devamını bekliyoruz.

s.a. hocam bugünde tavaf ettim proton dersinin 2. bölümü
için yardımcı olun şu cenazeyi kaldıralım ortalık yerden. sen salayı ver 1-2 müslüman çıkar cenaze namazına...
vardım ilim meclisine eyledim talep, meğer ilim en gerideymiş illa EDEP, illa EDEP <muhyiddin Arabi K.S.>

Hattusa

Alıntı yapılan: "muhittin_kaplan"teşekkür ederim
ikinci bölüm bitmek üzere inşallah tamamlamak kısmet olur

sa.
hocam bekliyoruz