GPS + GSM + LCD + LPC2148

Başlatan BenC, 21 Mayıs 2010, 22:05:34

M_B

Merhaba BenC Hocam;
Rica etsem linki tekrarlayabilirmiyiz.
Veya Rapid dısındaki baska bir siteye upload edermisiniz.
Dosyayı indiremedim.

Teşekkürler
Mehmet
İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

BenC

Tamam üstad. yeniliyorum linki. Başka bildiğiniz veya kolay download edebileceğiniz bir yer varsa soyleyin oraya yukleyim.
ŞEHİT KANIYLA ALINMIŞ BU GÜZELİM VATANIN TOPRAKLARI KARIŞ KARIŞ SATILIYOR!!  VATAN HAİNİ OLMA!!

BenC

ŞEHİT KANIYLA ALINMIŞ BU GÜZELİM VATANIN TOPRAKLARI KARIŞ KARIŞ SATILIYOR!!  VATAN HAİNİ OLMA!!

BenC

erhanmete

kutuda prototip kutuya benziyor. doğruysa nerde yaptırıyorsunuz.

BenC

üstad,

Kutu hazır bir kutu değil. Sanayide kestamit adında sert bir plastik. Servet bey CNC de işledi onu.

whck

BENC hocam pic projeleri ile hobi olarak mı ilgileniyor sunuz? Yoksa iş için yaparmısın? Biz Cnc makinelerimiz için bir cihaz yaptırmak istiyoruz da.

BenC

Alıntı yapılan: whck - 11 Haziran 2010, 22:52:15
BENC hocam pic projeleri ile hobi olarak mı ilgileniyor sunuz? Yoksa iş için yaparmısın? Biz Cnc makinelerimiz için bir cihaz yaptırmak istiyoruz da.

Bu forumda hobi ve severek yapıyorum. Aynı zamanda; ciddi, ar-ge ve projelerde de gelen tekliflere herzaman açığım.

olumyolu549

üstad link silinmiş yenilemen mümkün mü acaba
www.eprojemarket.com ELEKTRONİK PROJE,KABLO KONNEKTÖR,ADETLİ TH DİZGİ

BenC

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

mustafa_cmbz

Alıntı yapılan: BenC - 22 Mayıs 2010, 09:19:26
Teşekürler arkadaşlar.

GSM kısmını AT komutları ile yapıyorum. Telefonun alt konnektöründe txd,rxd pinlerini kullandım. Video da sonlandırma vs elle yaptım ama o deneme aşamalarıydı.

Bu da LPC2148 header board:
(Resim gizlendi görmek için tıklayın.)

(Resim gizlendi görmek için tıklayın.)

hocam şu telefondan biraz daha bahsedebilirmisiniz....bende ne zamandır at komutlarıyla ilgili bir uygulama yapmak istiyorum fakat uygun marka bir telefon bulamadığım için devamlı erteliyorum...