KENDİ ROBOTUNU KENDİN YAP

Başlatan chailuck, 17 Eylül 2010, 23:14:08

chailuck

edited at 11.11.2010
http://www.4shared.com/file/VrELptKT/DEVRELER_2.html
devreler burada sadece.
diğer partlarıda ekleyeceğim.
saygılarımla..

Arkadaşlar vaktiyle bu başlıktaki isimde bir kitap almıştım.bır yıl oldu yada gecıyor bılmıyorum.
şimdi lazım oldu ama cd okumuyor, elinde olan varsa upload edıp lınk verebilir mi ?
524 mb gerci ama belki biri çıkar yapar ne dersiniz :) ??
İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım. (Fatih Sultan Mehmet)  Ayıplarını gördüğünüz komşuyu kınamayınız. Sırlarını açıklamayınız.Çünkü gördüğünüz bu sır size emanettir, emanete hıyanet kötü ve çirkin bir filldir. (Hacı Bayramı Veli )  meyve veren ağacın taşlanması çok hoş ;)

chailuck

kurtarabildiklerimi paylaşabilirim isteyenlere özelden link verebilirim..
İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım. (Fatih Sultan Mehmet)  Ayıplarını gördüğünüz komşuyu kınamayınız. Sırlarını açıklamayınız.Çünkü gördüğünüz bu sır size emanettir, emanete hıyanet kötü ve çirkin bir filldir. (Hacı Bayramı Veli )  meyve veren ağacın taşlanması çok hoş ;)

gevv

bad cd copy  diye bir program vardı  onu deneyin  birde  farklı cd, dvd romde deneyin 

chailuck

Alıntı yapılan: gevv - 18 Eylül 2010, 00:37:38
bad cd copy  diye bir program vardı  onu deneyin  birde  farklı cd, dvd romde deneyin  + pm gönderirseniz sevinirim :)
gevv, elektrobilim sitesi senin mi ?

muhittin_kaplan

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

muhittin_kaplan

chailuck

Alıntı yapılan: OG - 18 Eylül 2010, 15:23:08
Alıntı yapılan: chailuck - 18 Eylül 2010, 00:35:07
özelden link verebilirim..
niçin? özel konu mu?
olurmu canım özel değil tabiki :)
sadece ne bileyim kendimi biraz bu konuda kötü hissettim bende bir teknik kitap hazırlıyorum ve açıkçası cd min nette dolaşmasını isteemzdim.
bir nebze vicdanımı rahatlatıyorum :D