Elektronikçinin kol saati (ez430 chronos)

Başlatan Erhan YILMAZ, 21 Eylül 2010, 23:02:18

pisisik44

Daha önce bu konu hakkında fatihinanc ile özel mesajlaşmamız olmuştu. Bugün konuya tekrar bakınca ve 49$ a satın alan birisini görünce biraz önce sipariş verdim. Sipariş verdiğim zaman kargo ücreti kesmedi. Almak isteyenler için birebir bence. ;D
"Hikmet mü'minin yitik malıdır. Nerede bulursa alsın."  Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)

Maxim

Elektroemre

Alıntı yapılan: Maxim - 25 Kasım 2010, 14:44:32
güzel bir uygulama örneği

http://www.youtube.com/watch?v=DfffM5-XYOs

Gerçekten çok güzel bir uygulama, insanın iştahı kabarıyor. Arabanın ön tarafında sanki birde kamera var, yada bana öyle geldi?

muuzoo

@tamirci_erhan size mesaj atamıyorum. Kullanıcı sizi engellemiştir idyor. Sanırım mesaj ayarlarında bir sorun var.
gunluk.muuzoo.gen.tr - Kişisel karalamalarım...

Erhan YILMAZ

Alıntı yapılan: muuzoo - 26 Kasım 2010, 23:16:25
@tamirci_erhan size mesaj atamıyorum. Kullanıcı sizi engellemiştir idyor. Sanırım mesaj ayarlarında bir sorun var.
İleti ayarlarında sadece adminden özel mesaj al seçeneği seçiliymiş şimdi düzelttim hocam sorun yok.

newlife

ayın 24'de bende bir tane sipariş ettim hayırlısı. inşaalah gümrüğe takılmaz :) .........

bahri

Texas e-Store dan ve 433 Mhz'i sipariş verdiysen bi sorun çıkmıyor.Bende sipariş verdim 15 gün içerisinde geldi.
Gerçi launchpadi sipariş verdim 1 ayı geçti hala gelmedi ama :)

mustafa_cmbz

bişi sormak istiyorum bu siteden verdiğiniz siparişlerde ödemeyi peşinmi yapıyorsunuz yoksa kapıdamı?

aspcibertan

bahri

kredi kartı bilgilerini veriyorsun tek sefer çekim yapıyorlar.Fakat ödemeyi kargo yola çıktıktan sonra kesiyorlar.

newlife

Ustalar Yardım !!!

11. Ayın 24  estore'dan sipariş vermiştim :'( Saat bu gün elime geçti ama sevinmeye pek fırsat kalmadı. Nasıl oldu anlayamadım 433 Mhz sipariş ettim 915 Mhz geldi  >:( şimdi ne olcak bilmiyorum yazılım ile frekans aralığı değişiyormu bunun ?? Çok talihsiz bir durum :( 433Mhz alıcılarda kullana bilecekmiyim. Ustalar yardım

X-Fi

Alıntı yapılan: newlife - 02 Aralık 2010, 16:33:51
Ustalar Yardım !!!

11. Ayın 24  estore'dan sipariş vermiştim :'( Saat bu gün elime geçti ama sevinmeye pek fırsat kalmadı. Nasıl oldu anlayamadım 433 Mhz sipariş ettim 915 Mhz geldi  >:( şimdi ne olcak bilmiyorum yazılım ile frekans aralığı değişiyormu bunun ?? Çok talihsiz bir durum :( 433Mhz alıcılarda kullana bilecekmiyim. Ustalar yardım

Yazılımsal olarak frekans bandı seçilebilir ancak anten filtreleri 915MHz için ayarlanmış içerisindeki kompanenetleride değiştirmen gerekecek birkaç kondansetör ve bobin ancak zor.
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

newlife

zamzam23

ti ye mesaj çek yanlış geldi de. belki 433 ünü yollarlar buda sana kalır geri istemezler belki.ama mutlaka geri dönerler tahminimce.

Tagli

Saçma bir soru olacak ama yine de sormadan edemeyeceğim: Saatin kayışının kalitesi nasıl? Çünkü benim gözlemlediğim kadarıyla plastik kayışların yaklaşık 3-4 sene ömürleri var. Zamanında (2004'te) baya da para bayılarak MP3 çalan bir saat almıştım. Çok sık kullanmadım ama kayışı koptu. Oldukça özel tipte olduğundan (USB kablosu kayışla aynı yerden çıkıyor ve fişi kayışın içine gömülüyor) değiştirmem de mümkün olmadı, çekmecenin birinde duruyor öyle.
Gökçe Tağlıoğlu