Atmel dersleri hakkında fikir alışverişi

Başlatan aykut54, 25 Kasım 2010, 22:34:41

muhittin_kaplan

M_B

Alıntı yapılan: muhittin_kaplan - 26 Kasım 2010, 16:57:16
ben beklenti içindeyim.
Merhaba Hocam;
Bende beklenti icerisindeyim ;)
ama Aykut54 usta bunun ustesinden gelecektir.
İnşallah kısa zamanda bir seyler yayınlanır.

Kolay gelsin.
Mehmet
İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

H@S@N

bu ders işi aykut abinin uzun zamandır kafasında vardı.tahminim kısa sürede çok iş başarıcak :)
satılık STM32F4-Discovery kit...

X-Fi

bende beklenti içine girdim şimdi :)

atmel ile TFT ekran ve adc dışında bir iş yapmadım pwm yapmam gerekse nasıl olacağını bilmiyorum hepimizin bilmediği bişey vardır muhakkak basit şeyler bile olsa tüm bunları bir arada hazır bulmak büyük kolaylık.

hatta donanım incelemeleriniz sırasında pic ile karşılaştırmalarada yer vermelisiniz genelde insanlar pic donanımlarından sıkılıp atmelin artılarından faydalanmak için sonradan atmele geçiş yapıyor bu kişilerede cevap vermek lazım.

saygılarımda kolay gelsin.
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

aykut54

Bütün iyi dilek ve temennileriniz için teşekkürler
@xifi hocam dediğiniz gibi pic ve atmel serisi mcu'lar arasında karşılaştırma yapacağız. İki işlemcininde artısı ve eksileri nelerdir bunlar hakkındada birşeyler yazacağız... Yarın microchip ve atmel sitelerine bir mesajda yollıcam. Onların verdiği cevapta inşalllah kaynakta yer alacak...Bende bekleme içine girdim şimdi....

Bakalım nasıl olacak.....