Logic analyzer kargo içinde 20$ geldi ve mükemmel çalışıyor.

Başlatan gambit1244, 22 Ağustos 2011, 13:33:34

muhittin_kaplan

gambit1244

hayırlısı olsun hocam

benim ilk denemem bitane infrared alıcı gözün out çıkışını verip kumanda datalarını okumak oldu :) hep merak ederdim
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

rree

Zirat bankasından  sanal kredikartı oluşturdum.Sanal kart ile almaya çalıştım ama olmadı. Banka bilgilerine verdiğimde işleme başlıyor ve başarılamadığına yazıyor . Az çok ingilizcem ile. Visa Sanal kredi kartımda  soy adımda türkçe karekter var onun yerine ş harfi yerine s kullanıyorum. Ondan kaynaklanabilirmi.

Elektroemre

@rree bende Türkçe karakter kullanmadan yazıyorum, sıkıntı olmuyor.
İnternet bankacılığın açıksa oradan bir bak belki herhangi bir detay vardır sanal kartla ilgili. (mesela limiti sıfır olarak kalmıştır).

zabun92

Alıntı yapılan: rree - 02 Ekim 2011, 20:46:24
Zirat bankasından  sanal kredikartı oluşturdum.Sanal kart ile almaya çalıştım ama olmadı. Banka bilgilerine verdiğimde işleme başlıyor ve başarılamadığına yazıyor . Az çok ingilizcem ile. Visa Sanal kredi kartımda  soy adımda türkçe karekter var onun yerine ş harfi yerine s kullanıyorum. Ondan kaynaklanabilirmi.
-yurtdışı mail order kapalı olabilir
-yurt dışı kullanım kapalı olabilir
- limiti 40 tl yapıp dene
elektronik 10'a ayrılır; 01. analog 10. dijital  :))

zabun92

ürün bugün geldi ama bunun yazılımını nereden indireceğiz?

mezire

verdiğim sipariş  kayıtlara geçmiş.  kargo, adrese teslim mi geliyor . yoksa bizmi posta işletme merkezinden alıyoruz.

zabun92

mezire

sadece kare  dalga sinyalleri gösteriyor. analog sinyalleri ölçemiyorum, bu cihaz analog sinyalleri ölçmüyormu acaba

GreeN

Alıntı yapılan: mezire - 04 Ekim 2011, 13:59:15
sadece kare  dalga sinyalleri gösteriyor. analog sinyalleri ölçemiyorum, bu cihaz analog sinyalleri ölçmüyormu acaba

Logic analyzer diye geçiyor ve bu model sadece logic sinyalleri izleyebiliyorsunuz. Aynı sitede birkaç modelde oscilloscope özelliğide var deniliyor ama ürün yorumlarında oscilloscope özelliğinin çalışmadığını söylüyorlar.
Terörü Lanetliyoruz.

airforce

Analizör an itibariyle elime ulaştı ancak denemeler ve testler haftasonu.

gambit1244

boyle bişeye vesile olabildigim için cok mutluyum gercekten herkezin elinin altında olması gereken bi cihaz, ozellikle picle ugraşıyorsanız
hiçbişey gozünüzden kaçamaz bu cihazla
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

Erol YILMAZ

Bugün de benimki gelmiş,
Eve gidince görecem bakalım nasıl birşeymiş... :)

t2

Bu sayfaları okuyup ben de sipariş verecektim. sonra  aklıma daha önce sipariş verdiğim lcd ekranlı skop  geldi. Skopa ihtiyacım olmuyordu geldikten sonra bir iki sefer çalıştırıp kenara attım. Bunu alsam o da öyle olabilirdi.

Logic analyzer gerçekten lazım mı? bu kare dalgalara bakıp neyi analiz edeceğiz ve anlayacağız? işte bütün mesele bu.   Kullanım alanları ve faydalarını yazarsanız belki ihtiyaç duyanlar olur, sipariş verebilir.

Alıntı Yapozellikle picle ugraşıyorsanız
hiçbişey gozünüzden kaçamaz bu cihazla