tablet pc android ios apple samsung :) hangisi

Başlatan teknikelektronikci, 11 Eylül 2011, 23:29:49

teknikelektronikci

bilmyiorum arkadas kullaniyor cok memnun bende daha demin xp üzerine linux kurdum calismadi garip garip ekranlar gidip geliyor =)
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Kadir Can(16F84)

Hocam o daha farklı.
VirtualBox gibi sanal sistem yazılımları kullanılıyor.
Ben de kullandım.
Eğer RAM yeterli geliyorsa oldukça iyidir.

teknikelektronikci

Merhaba arkadaslar
Tabletim ile ilk yazimi picprojede yazayim de im :-)  dogrusunu soylemek gerekirse bilgisayardan sonra biraz tabi ufak ekan Tor gelsede alet Cok guzel hat harika android isletim sistemi gayet stabil calisiyor :-) USB sticki takip dosyalarima ulasmak Cok harika ozellikle ipad den sonra sadece Kamera kalitesinden memnun degilim ama o da pek lazim degil cihaz acer iconia a501 dusunenlere tavsiye ederim en azindan USB isteyene :-)
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

z

Ekran ve dokunmatik kalitesi icin konusursan Ipad'e kiyasla nasil?

Hiz acisindan Ipad ile mukayese edebilirmisin?
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

muuzoo

Bu başlığı görmeden önce ben de tablet ilgili bir konu açmıştım. Buraya da ekleyeyim dedim. Ben de yeni HP Touchpad tablet aldım. Üzerinde WebOS işletim sistemi var. İlk izlenimlerim oldukça olumlu. Ne yalan söyleyeyim android'e kıyasla daha hoşuma giden bir sistem oldu.

Ürünün Özellikleri :

-1.2 GHz Scorpion çift çekirdekli işlemci , Qualcomm APQ8060 Snapdragon chipset
- Adreno 220 GPU Grafik Işlemcisi
- 9,7", 16 milyon renkli, 1024x768 çözünürlüklü 4:3 , TFT kapasitif dokunmatik, Gorilla Glass Ekran
- 1 GB Ram
- HP WebOS 3.0 (Güncelleme ile 3.0.2)
- 740 gram 240 x 190 x 13.7 mm (Y x G x D)
- Beats Audio destekli stereo hoparlör
- 16 / 32 GB SSD hazıfa (hafıza kartı desteği yok)
- 1.3 MP (1280x1024) ön kamera Skype destekli
- Bluetooth 2.1
- microUSB 2.0
- Wi-Fi 802.11 b/g/n
- Java, Skype, Quickoffice (Düzenleme yapilabilen) ve Flash 10.1
- H.263, H.264, MP4 video desteği
- Standart pil, Li-Ion 6300 mAh
gunluk.muuzoo.gen.tr - Kişisel karalamalarım...

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: bunalmis - 19 Eylül 2011, 21:41:21
Ekran ve dokunmatik kalitesi icin konusursan Ipad'e kiyasla nasil?

Hiz acisindan Ipad ile mukayese edebilirmisin?

Dokunmatik ollarak nerdeyse hic fark yok
Hiz sie tabiyki ipad e gore bazi seylerde yavas mesela Forum sayfalarina yazi yazarken (ornegin Buch sayfa) bazen yazi arkadan geliyor ama ipade gore kiyaslarsam beim icin sinifi gecti :-)