CORTEX M-4 Discovery Kit DEKONT LİSTESİ

Başlatan Saruman, 12 Ekim 2011, 21:39:46

taneryilmaz

Hem pic proje üyelerine hem de ARM ye merhaba diyorum ve bir adet beni de eklerseniz sevinirim

gambit1244

gambit1244 adına 1 adet STM32F4DISCOVERY Kit
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

Erol YILMAZ

erkan614

birşey sorucam Bunalmış hocamızın başlattığı konu ile alakalı olarak ST kiti almayı planlıyorsunuz alım işini hangi distribütör firma üzerinden gerçekleştirmeyi planlıyorsunuz.
isterseniz Arrow veya Empa üzerinden ST ile görüşüp projemizden bahsedip onlardanda destek isteyebiliriz

Burak B

1 Adet

Benide ekleyin listeye.
İptal
"... a healthy dose of paranoia leads to better systems." Jack Ganssle

mufitsozen

Aptalca bir soru yoktur ve hiç kimse soru sormayı bırakana kadar aptal olmaz.

stlg

ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.

M_B

M_B +2 

Not:
Toplam 2 Adet. Önceden 1 tane istemiştim.
İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

t2

Ben listeye eklenmek için talepte bulunmamıştım. Hüsn-ü zan edip listeye ekleyen arkadaş bizahmet silsin.

mufitsozen

Alıntı yapılan: zamzam23 - 13 Ekim 2011, 00:07:08
Kart sayisi 100 u gecer bnce fiyat 13-15usd ye cekilirse. Firmayla tekrar bi konusma imkanimiz varmi? Ne kdr ucuz o kdr cok katilim.ornegin biz yine 17ymis gibi yatiririz karttan fazla fazla alinir dagitilir gercek ihtiyac sahiplerine.

bencede bu cok iyi bir fikir.
Aptalca bir soru yoktur ve hiç kimse soru sormayı bırakana kadar aptal olmaz.

muhittin_kaplan

Benim Adıma 2 Yazarsanız Beni ve Yanımda Duran Arkadaşı Mutlu Edersiniz
(Yanımda Duran Arkadaş Üyelerden İhsan Atay)

Elektroemre

GreeN

....
Edit:1 tanede ben alayım.. :)
Terörü Lanetliyoruz.

Saruman

Gerekli düzenlemeleri yaptım.

STM32 nin F4 çipleri taze olduğu için bu eğitim projesi eğer başarıyla sonuçlanırsa ki öyle olacağına inanıyorum, bence Dünya'da patlama yapar.

Çip yeni ve daha Youtube'da bile f4 discovery kitinin videosu yok. Aslında biz sağlam indirim yaptırabiliriz kitler için.Sonuçta F4 serisi adına çok sağlam bir reklam olacak, 100 tane kit alıyoruz, teoride en az 40 kişi oturup kafa yoracak ve bunun üzerinde uygulama geliştirecek ayrıca burası bir forum...

Hafta sonuna kadar alımlara devam edelim,hafta içi işlerinden vakit bulamayanlar tatilde forumu bir gezsin,projemize denk gelsin,kararlarını versinler.

Pazartesi 16.00 a kadar son alımları yapalım ,son sayı belirlensin ondan sonra bir karara varalım.