CORTEX M-4 Discovery Kit DEKONT LİSTESİ

Başlatan Saruman, 12 Ekim 2011, 21:39:46

muhendisbey

Alıntı yapılan: silvercopper - 24 Ekim 2011, 11:23:22
Bugün ödeme yapan herkese mail gönderdim.

Yok hocam mail falan gelmedi bana da.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

skara1214

Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz

Saruman

2.şıktır doğru olan.24 Ekim 2011 Pazartesi tarihinde ödeme yapanlara mail yolladım.Boşuna dememişler Türkçe lastik don gibidir diye  :)

Saruman

Liste güncellenmiş ve ödemeler kapanmıştır arkadaşlar. Artık ödeme yapmayınız.Gerekli bilgiyi ilk mesajda verdim.

İyi Çalışmalar

Seckin ALAN

Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.. Mevlana

mozkan87

Evet öyle olacak bence dağıtımı bayramdan sonraya bırakalım arkadaşlar. Bir çoğumuz memleketine gidecek evde, işyerinde olmayacak. Yada duruma göre daha sonra kararlaştıralım ne dersiniz?

aykut54

Asıl biz teşekkür ederiz. Emeği geçen başta;

Bunalmış hocamıza, kit organizasyonu yapan silvercopper ve Erol hocamıza Şahsım adına teşekkür ederim.

ALLAH herbirinizden razı olsun

yildizelektronik

Arkadaşlar bu arada almak isteyipte kaçıran arkadaşlar varsa bir miktar bende artıcak gibi.Kaçıran arkadaşlar bana ulaşabilir. ;)

Murat Mert

S.A.
@silvercopper
Arkladaşım ben EFT yi çıkardım ve Erol hocanın hesabına geçti. Sizede 2 defa Ö.M. attım ve mailde yolladım Listede öyle cezalı gibi kırmızı durmak hoşuma gitmiyor. Apartman aidatlarını ödemeyenler gibi belirtilmek hoşuma gitmiyor. Düzenlerseniz sevinirim. Kolay gelsin.
mert07

muhittin_kaplan

:D.
Apartman Sakini Toplantısı Talep ediyorum.

Murat Mert

mert07

Saruman

Alıntı yapılan: mert07 - 25 Ekim 2011, 22:28:05
S.A.
@silvercopper
Arkladaşım ben EFT yi çıkardım ve Erol hocanın hesabına geçti. Sizede 2 defa Ö.M. attım ve mailde yolladım Listede öyle cezalı gibi kırmızı durmak hoşuma gitmiyor. Apartman aidatlarını ödemeyenler gibi belirtilmek hoşuma gitmiyor. Düzenlerseniz sevinirim. Kolay gelsin.

Hocam o kadar da cezanız olsun :))
Birazdan düzelteceğim,bilgisayarımda ufak bir problem var da.

kasif

Alıntı yapılan: silvercopper - 24 Ekim 2011, 11:23:22
Bugün ödeme yapan herkese mail gönderdim.

Akşam 18.00 dan sonra listeyi güncellerim.

Selamlar....
Bana e-posta gelmedi ama kullanıcı adımda yeşil rengi gördüğüm için gerek yok.

@Seçkin ALAN ve @mozkan87
kitin siparişinin verilmesinden sonra 2 haftalık bekleme süreci var, yani ürünlerin silvercopper'a gelmesi bayramdan sonrayı bulur, öncesinde olsa da 100'den fazla kullanıcıya değişik sayılarda ayırma yapılacaktır.

Not: Benim iş yerinin taşınma durumu var, duruma göre teslimat adresinde değişiklik talep edebilirim, şimdilik ilk verdiğim adresteyim.

bortecine37

Hocam elinize emeginize saglik ben gec kaldim parayi yatirmada ve artik para yatirmiyoruz yazmissiniz gormedim yatirdim. Bu seride bana da gonderebilirmisiniz ? Bayramdan sonraya kalacaksa? Tekrar tesekkurler

Saruman

Selamlar,
Listeyi güncelledim,lütfen kontrol ediniz.
İyi Çalışmalar