CORTEX M-4 Discovery Kit DEKONT LİSTESİ

Başlatan Saruman, 12 Ekim 2011, 21:39:46

muhendisbey

silvercopper hocam valla listeye isim yazdırmak galiba bu kadar zor olmamıştı, 2 gündür mail atıyorum, özel mesaj yolluyorum ama bir cevap alamadım. Anlıyorum yoğunsunuz ancak olumlu yada olumsuz cevabınızı bekliyorum. Paranızı internet üzerinden EFT yapacağım eğer olumlu cevap gelirse.

teşekkürler.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

Saruman

Alıntı yapılan: zamzam23 - 20 Ekim 2011, 12:46:40
bu şekil efe efe konusmaya gerek yok. mail iletildi dese bile bazen mailler dusmez yada baska yere duser sen görmezsin. dünyadaki tek işin bu değil ama bu işle ilgilenen birtek de sen değilsin.

bak cevap boyle olur:
burada herkes kendı capında uzerıne dusenlerı yapar onemlı olan bunu olabıldıgınce tam ve kımseyı kırmadan yapabılmek.Listeyi beklıyoruz kolay gelsın.

@zamzam23,
Meseleyi çuvaldız örneğine getirmeden önce son yazdığım mesajda sizi sizi kıracak veya alınmanıza sebep olabilecek bir kısım varsa özür dilerim.

Ayrıca:

Nasıl konuşacağımı sizden öğrenecek olmadığım gibi eğer tavsiyeye ihtiyacım olursa uygun gördüğüm takdirde bir bilene danışırım.
Paranız ilgili hesaba yatırılmıştır,dekontunuz elime ulaşmıştır,saldırgan tavırlar sergilemeniz konusunda yorumda bulunma gereği görmüyorum.Mesajınızdan dolayı da yaptığım işten vazgeçecek ya da pişman olacak değilim.Bu durumda herkes kendi işiyle ilgilenebilir.

Arkadaşlar  dekontlarla ilgili özellikle mail atıp durumu soran herkese yoğunluktan dolayı geri dönüş yapamadığım için kusura bakmayınız,derslerden başımı kaşıyacak vakit bulduğumda ilgileniveriyorum, ödemelerle ilgili zaten bir liste yayınlayacağım,bugün bir kaç saat içerisinde bu başlığın ilk mesajını kontrol ederseniz memnun olurum.

Kolay gelsin.

muhendisbey

Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

berat23

bankamatikten eft yaparken iban numarası ile,böyle bir hesap bulunamadı uyarısı alan birtek ben mi varım? böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

muhendisbey

uluslararası iban kodu kullan şeklinde kullan yoksa bende de iban numarasını tamamen girmiyor, daha kısa bir numara kabul ediyor. Yani banka adı vs seçmekle uğraşmadan.

kck87

elinize ulaşan dekont listesini ne zaman yayınlayacaksınız?
 nickim'in terör örgütünün kck yapılanması ile alakası yoktur. bazı arkadaşlarımdan butarzda duyumlar aldım.

Saruman

Dekontların %50lik bir kısmını inceledim,dün bilgisayarımdaki bir arızadan dolayı fazla ilgilenme fırsatım olmadı, bugün 15.30 - 16.00 gibi yayınlamış olurum.

zamzam23

Alıntı yapılan: silvercopper - 20 Ekim 2011, 19:31:16
Nasıl konuşacağımı sizden öğrenecek olmadığım gibi eğer tavsiyeye ihtiyacım olursa uygun gördüğüm takdirde bir bilene danışırım.
Paranız ilgili hesaba yatırılmıştır,dekontunuz elime ulaşmıştır,saldırgan tavırlar sergilemeniz konusunda yorumda bulunma gereği görmüyorum.Mesajınızdan dolayı da yaptığım işten vazgeçecek ya da pişman olacak değilim.Bu durumda herkes kendi işiyle ilgilenebilir.

önce farklı sey yazmıstın sımdı farklı. boyle mesajları olur olmaz değiştirip konuyu uzatmaya devam edecek mısın?

Erol YILMAZ

Büyük oranda ödeme yapıldı. Yaklaşık %15 civarında ödenmemiş tutar var.

EFT işlemleri için BUGÜN için son gün !
HAVALE işlemleri için Pazar gününe kadar devam edecek.

Pazartesi günü hiçbir ödeme almayacağım.

yamak

Hocam 13 adet kit ücreti az önce hesabınıza gönderdim.

Saruman

Dekont listesi yayınlanmıştır.Lütfen kontrol ediniz.

NaMcHo

marslan90 adına ödemeyi ben yaptım,sayfa 17'de belirtmiştim.

Saruman

@NaMchO karışıklığın sebebi başlık altında yazılan mesajmış,özel mesajla ulaşılmadığı için böyle bir sorun olmuş,ilerleyen saatlerde düzeltmesini yapar listeyi güncellerim.

kck87

nickim'in terör örgütünün kck yapılanması ile alakası yoktur. bazı arkadaşlarımdan butarzda duyumlar aldım.

emrah

silvercopper;  mailde belirttiğim adresi dikkate alacakmısın?