Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

Veli B.

Sipariş veren her üye için 1 adet kit çalışmalar için yeterlidir. 2 ve üzeri isteyen arkadaşlardan, iptal etmek isteyen, azaltmak isteyen olur ise gizli olarak ÖM yolu ile düzeltmeyi yapar ve belirlenen tarih itibari ile kesin olarak son sipariş durumu gizli olarak çıkartılır. Atıyorum 350 kit oldu. 148 kit çıktıktan sonra kalan 202 kit için fiyat ((6.5$+2+KDV)*152)+((X$+2+KDV)*50)/202 yapılır, 2 ve üzeri sipariş veren arkadaşlar arada ki fark üzerinden hesaplarını kapatır.
Yanlış anlaşılmamaya mahal vermemek için açıklama yapma ihtiyacı hissediyorum, bende ki durum da farklı değil. Ben dahil 5 kişi için kit siparişi vermiştim.

a.zorba

4 kit sipariş eddim 3 kişi için 1 tanesi yedek olacak dı .
Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.

Murat Mert

S.A.
6 ADET sipariş ettim:
2 adeti okuldan 2 öğretmenimin
1 ad. benim
1 ad. cloyone nin (pp den)
1 ad. Hasan arkadaşımın (pp den)
1 ad. üniden öğrenci arkadaşların
mert07

Cetinal

@allegro   ben 4 kit sipariş etmiştim... biri bana biri şirkete  diğer 2 si yedek...   ;)

igolcubasi

Ben ilk defa sipariş vermek istiyorum.Ne yapmalıyım,yada kiminle irtibat kurmalıyım.

Okan AKÇA

Alıntı yapılan: a.zorba - 24 Kasım 2011, 08:06:20
4 kit sipariş eddim 3 kişi için 1 tanesi yedek olacak dı .

inş.

hilem

2 kit sipariş ettim biri yedek..

Sepiroth

ben 2kisi x2 olarak siparis ettiydim, bugun diger arkadasla konusurum eger vazgecer gibiyse buraya yazarim gene.
Either you feel it, or not...

muratdu

2 adet istedim. Biri arkadaşıma...(CengizC)

MC_Skywalker

2 adet istedim.  Master Slave bir uygulama düşündüğüm için.

SERRO EFE

4 kit sipariş etmiştim 2 adedinden vazgeçebilirim.

Erol YILMAZ

ok arkadaşlar bende 2 adet sipariş etmiştim, 1 adedini yedek düşünmüştüm,
1 adedinin parasını geri istiyorum :)))

Burak B

2 Adet sipariş ettim biri benim diğeri başka bir arkadaşımındır.
"... a healthy dose of paranoia leads to better systems." Jack Ganssle

DuMaN

bende 3 kit sipariş etmiştim 1  i benim diğer 2 si farklı arkadaşların teşekkürler

z

Maille durumu bildirmiştim. Fakat herkez ortaya yazıyor ben de yazayım. Sipariş ettiğim kartların tamamını eksikleri tamamlamada kullanabilirsiniz. Artan olursa alırım.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com