STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

mcn

Benim de kitlerim çarşamba gelmiş il dışında olduğumdan bugün kavuşabildim kitlerime,emeği geçen herkese çok teşekkürler.Geri kalan kitlerimi de sabırsızlıkla beklemekteyim,inşaallah onlarda çabucak gelirler :)
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

BAHAR

Bu mesajın 1-2 sayfasını okudum sadece, bahsettiğiniz kit aşağıda ki kit mi, ve ne kadar ücrete mal oldu acaba?

sigmoid

zabun92

Alıntı yapılan: mozkan87 - 23 Aralık 2011, 17:15:21
Bugün benim kitlerde elime ulaştı. Sabahtan sürat kargoya telefon ettim ilk önce size ait bir paket yok dediler,  bunun üzerine bende sizin kargo teslim süreniz ne kadar ki bu paket kaç gündür Adaparı'ından gelemedi diye biraz çemkirince, pardon efendim sizin paket bugün dağıtıma çıkmış diye bir cevap aldım. Neyse sonuçta paketler ulaştı. Sizin paketlerde ulaşır inşallah. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

şubeden kitleri alırken bir olaya şahit oldum, telefon geldi şu isimde kargo varmı diye telefonla konuşan görevli başka birine sordu gördünmü dedi oda görmedim dedi hayır şu anda elimizde yok dedi hiç sisteme bakma gibi alışkanlıkları yok malesef
elektronik 10'a ayrılır; 01. analog 10. dijital  :))

Ahmed Han

Alıntı yapılan: zabun92 - 23 Aralık 2011, 20:42:29
şubeden kitleri alırken bir olaya şahit oldum, telefon geldi şu isimde kargo varmı diye telefonla konuşan görevli başka birine sordu gördünmü dedi oda görmedim dedi hayır şu anda elimizde yok dedi hiç sisteme bakma gibi alışkanlıkları yok malesef
Ben kitimi sormaya gittiğimde, sisteme baktıkları halde bulamadılar. Onların kullandığı yazılımda bir sorun var anladığım kadarıyla. Ya da kullanmasını beceremiyorlar.

mcan

Banada bu gun alici adinin bas harfiyle alakali bir paket dahi yok dediler.Bakalim ne zaman geldi diycekler.

şaşkın

ben de bugün aldım paketi, artık bahane kalmadı :D şu işin ucundan tutmam lazım.

mcn

Evet sürat kargo gerçekten problemli.

Benim gelen paketimde ise,Allegro tarafından alıcı kısım tam olarak doğru yazılmış.

Şöyleki "cumhuriyet mah. kafkas sok. no:3" şeklinde benim adresim.PAket üzerindeki alıcı kısmına doğru şekilde yazılmış.Ancak Kargonun paketin üzerine yapıştırdığı gönderen ve alıcının yazdığı etiketteyse adresim şu şekilde yazılıydı:

"cumhur mah. kahraman sok." bu kadar.Ne no var ne de doğru yazılmış.Hayır yapıştırdığı etiketin hemen üstünde doğru asres yazmakta.Ordan bulmuşlar adresi,o da olmasa benim kitlerde şimdi nerede olacaktı kim bilir.

Yani bu adamlara,bu sorumsuzlara,bu sorumsuzluğu düzeltmeyenlere söylenecek bişey yok.İstediğin kadar mail at hiçbişey olmaz.tek çözüm alıp kalın bir odunu eline bam güm dalıp her bir hatalarında dövmek.Başka türlü bir düzelme,mümkün değil.....

www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

Ahmed Han

Yanlış anlaşılmasın, merak ettiğimden soracağım. Madem biliniyordu bu Sürat Kargo'nun sabıkaları da, niçin tercih edildi kit dağılımı için? Daha mı ucuz?

muhittin_kaplan

Erhan YILMAZ

Alıntı yapılan: Allegro - 23 Aralık 2011, 13:27:52
Sürat kargoyu aradım arkadaşlar,
Şubeden ayrılmamış 8 adet kargo poşeti old. söylediler.
Bugün çıkartacaklarmış onları da...
Ya sabır.

Hocam belli mi kimin kitlerinin gönderilmediği. 1 haftadır bekliyorum hala gelen giden yok! Kitin başına bişey geldiğini düşünmeye başladım artık. Böyle kargo olmaz olsun sürat kargoymuş.

muhittin_kaplan

ilhan_mkp

üstat benimkisi 1 gün sonra geldi gönderilen ile uzaksanız biraz gezecektir

Murat Mert

mert07

Erhan YILMAZ

Gönderme mesafesi ile ilgisi olduğunu sanmıyorum. Ben İstanbul Anadolu yakasındayım. Kitler Adapazarı'ndan gönderiliyor herhalde. Bu kadar uzun sürmesi hayır değil. Bu sürat kargodan iyi soğudum.