STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: Drexel - 25 Kasım 2011, 12:43:41
Ben 1 adet istemiştim, yine sadece 1 adet istiyorum... Üzerine para vermemiz gerkiyor mu bu durumda?
gerekmiyor.

Seckin ALAN

yahu sakin olun, yapılan iş fikri bulanlarda değil aracı firmalarda. Laf söylencek kişi arrov arayın söyleyin. İkinci olarak bende öğrenciyim tek kit sipariş ettim. Sabırlı olmayı öğrenmemiz gerekiyor.
birden fazla kit alanlar 1 paket daha az sigara içerler kit parasını öderler. Öğrencilik güzel arkadaşlarımda öğrenci ayağına yatıyor dolapta rakı sigara gırla onlara para bulunuyorsa kitede bulunur elbet.
Ben sigara ve alkol kullanmıyorum ki çemkiriyorum. İçmeyenler üstüne alınmasın.
Söylemek istediğim şu: sabırlı olalım, kitler geldiğinde dağıtılacak elbet organizasyonu yapanlar çeyizine koymayacaklar.

Bu mesaja yazı yacaklar Özel Mesaj atsınlar burasını işgal etmeyelim.
###########
İçki sigaradan kastımı alınan incik boncuklar olarak değiştirelim. Yanlış giden bir operasyona çemkirenlere ithafen söyledim diyelim.
###########
Birdaha tekrarlayalım
Bu mesaja yazı yacaklar Özel Mesaj atsınlar burasını işgal etmeyelim.
Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.. Mevlana

ErsinErce

Tarih öğrenmeye çalışmamın sebebi bu sene yapacağım tez çalışmasında bu kiti kullanacak olmam,
sabırlı davranıyorum zaten ama arada olan gelişmeler biz sormadan bildirilmediğinden sormak zorunda kalıyorum
Yaptığım çalışma hakkında her hafta rapor veriyorum ve bu konuyu da bildirmem gerekiyor malesef
yoksa gelip buraya "ya nerde kaldı bizim kitler hacı" gibi muhabbete girmem
sorduğum sorularda düzgün olduğu halde ciddiyetsiz bir şekilde cevaplandığı için bu şekilde yazmaya zorlanıyorum

2. partiyi sorma sebebim "ya ilk partiden sana 1 tane düştü diğerini öteki partide veririz" durumu olursa bir şeylerin belli olması yönündeydi
Biraz ileri görüşle soru neden soruldu anlaşılabilirdi

bundan sonra tarih vs konusunda istediğiniz gibi takılabilirsiniz,
vakti gelince yatırmam gereken ücreti hesap numarasıyla bildirirsiniz, yapmam gerekeni yaparım

======== Konu Dışı ========
Seçkin Hocam bu konuyu da içkiye sigaraya bağladınız ya sizden iyisi yok! ya da bir dakika! diğer tabirle nur yüzlüsü yok mu deniyordu?
kişilerin durumlarını bilmeden yorum yapmayın, öğrenci adı üzerinde alkolik değil her gün değil ayda 1-2 defa eğlencesine takılır
kış geldi adamlar yakacak alacaklar belki ya da doğalgaz faturası fazla geldi, yoksa içki sigara kullanan burada 5-10 Liranın muhabbetini yapmaz zaten
bu mesaja cevap yazacaksanız Özel Mesaj kullanalım burayı kirletmeyelim  ;)
içki sigara kullananın çemkirme hakkı yokmuş vay be :D
========================

mcan

Burada resmen hayrina bir is yapiliyor , bu is icin zamanini harcayan arkadaslara yuklenmemek gerek. Zaten guvendigimiz icin bu parayi yolladik eger guveniyorsak birakalim nasil uygunsa oyle yapsinlar.Misal kitler gelipde gumrukde takili kalsaydi ne olacakti? Kimse kesin birsey soyleyemeyecekti,su anki durumda buna benzer bir bicimde oldugunu kabul edelim.Sozum bir kisiye filan degil.

ErsinErce

Kimseye suçladığım, güvenmediğim vs gibi şeyler yok, bu kısmı anlatamadım galiba,
kendilerinden vakit ayırıp bu konuyla ilgilendikleri için ne kadar teşekkür etsem az.
Sorularımda hiçbir zaman kesin tarih istemedim, biliyorum bu gibi gecikmelerin yaşanması normal,
sadece gelişmeleri biz sormadan söylemedikleri için başka bir yere hesap vermek zorunda olduğumdan tedirginim,
benim şikayetçi olduğum konu bu başka birşey değil

Okan AKÇA

en kısa zamanda kitlerimiz gelir.herkez rahat bir nefes alır

bybik

Everything will be fine.Just little patience.

Alles wird gut. Nur wenig Geduld.

سيكون كل شيء على ما يرام. فقط القليل من الصبر.,

Все будет хорошо. Просто немного терпения.

Herşey yoluna girecek.Sadece biraz sabredin.

(G.T Sağolsun.Bakalım başka heyecan vakası  çıkacakmı  :D)

Okan AKÇA

Alıntı yapılan: bybik - 25 Kasım 2011, 23:34:45

(G.T Sağolsun.Bakalım başka heyecan vakası  çıkacakmı  :D)

Murat Mert

S.A.
bybik ten tuhaf bir yaklaşım  :D :D
mert07

Erhan YILMAZ

Şu kadar kit aldım şu kadar arkadaş bölüşeceğiz tarzı yazılar çoğalmaya başladı. Bana göre kit dağıtımı yapılırken forum üyelerinin çıkarları göz önünde bulundurulmalı. Dışarıdan X bir kişinin kit alıp forum üyelerinin kit alamaması olacak şey değil. Ayrıca böyle bi durumun açıklanmayacak bi tarafı da yok her şey ortada. Ben bunu arkadaşlarıma açıklayamam diyen varsa direk forumun adresini versinler. Buradaki yazışmaları okuyan durumu anlar zaten.

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: tamirci_erhan - 26 Kasım 2011, 09:48:37
Şu kadar kit aldım şu kadar arkadaş bölüşeceğiz tarzı yazılar çoğalmaya başladı. Bana göre kit dağıtımı yapılırken forum üyelerinin çıkarları göz önünde bulundurulmalı. Dışarıdan X bir kişinin kit alıp forum üyelerinin kit alamaması olacak şey değil. Ayrıca böyle bi durumun açıklanmayacak bi tarafı da yok her şey ortada. Ben bunu arkadaşlarıma açıklayamam diyen varsa direk forumun adresini versinler. Buradaki yazışmaları okuyan durumu anlar zaten.
Ne demek istediğini tam olarak anlamadım.
Şu kadar kit aldım bölüşeceğiz vs yazılar nerede? Bu alımla bir alakası var mı?

erkan614

@Allegro bu konu başınıza çok dert olacağa benziyor Size tavsiyem başta kararlaştırdığınız ve Arrow'a sipariş ettiğiniz listedeki sayı kadarınını çizgiden almanız ve onları dağıtmanızdır sonradan olaya dahil olmak isteyenler için ikinci bir toplu alım kampanyası yapabilir(-ler)(-siniz) böylece zamanında kim kime söz verdiyse sözünü tutabilmiş olur hem sizde rahatlarsınız.

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: erkan614 - 26 Kasım 2011, 10:42:03
@Allegro bu konu başınıza çok dert olacağa benziyor Size tavsiyem başta kararlaştırdığınız ve Arrow'a sipariş ettiğiniz listedeki sayı kadarınını çizgiden almanız ve onları dağıtmanızdır sonradan olaya dahil olmak isteyenler için ikinci bir toplu alım kampanyası yapabilir(-ler)(-siniz) böylece zamanında kim kime söz verdiyse sözünü tutabilmiş olur hem sizde rahatlarsınız.
Sonradan olaya dahil olmak diye bir şey yok.
Hepsi 148 kişi ve o listedeki gibi...

Bunun dışında bir katılım söz konusu değil.

Ahmed Han

Alıntı yapılan: tamirci_erhan - 26 Kasım 2011, 09:48:37
Çok doğru söylemişsiniz. Her cümlesine katılıyorum.
Eğer bu, forum dahilinde yapılan bir organizasyon ise, her forum üyesi olan kişi 1 kişi sayılmalıdır. Kit sit siparişi veren kişilerin, arkaplanda, kitlerini nasıl, kimle, kaçar adet, kaç paradan, vs şartlar altında bölüşecekleri diğer üyeleri ilgilendirmez, kendi aralarındaki bu paylaşım forum üyelerini etkilememelidir.
İlgilenen arkadaşlar umarım bu fikri dikkate alırlar.

Andromeda

Alıntı yapılan: Allegro - 26 Kasım 2011, 10:45:06
Sonradan olaya dahil olmak diye bir şey yok.
Hepsi 148 kişi ve o listedeki gibi...

Bunun dışında bir katılım söz konusu değil.
Şunu demek istiyor ki;
birden fazla sipariş veren bazı arkadaşlar, örneğin işyerindeki ,okuldaki arkadaşı veya hocaları vs.  için de sipariş vermiş..baştan bu konuda kısıtlama ve sayı kısıtlaması olmadığı için  bu durum oldu...
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"