STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

Okan AKÇA

herkeze en az 1 tane olsa gerek

Ahmed Han

Alıntı yapılan: cyclone - 12 Aralık 2011, 16:14:25
herkeze en az 1 tane olsa gerek
2 ve daha fazla kit alanlara da birer adet kit gönderilmesi demek, bu kişiler için daha sonra geri kalan kitlerini yollamak için tekrar kargo parası vermek demek olmayacak mı?

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: Ahmed Han - 12 Aralık 2011, 16:22:45
2 ve daha fazla kit alanlara da birer adet kit gönderilmesi demek, bu kişiler için daha sonra geri kalan kitlerini yollamak için tekrar kargo parası vermek demek olmayacak mı?

aynen öyle,

Erhan YILMAZ

En adil dağıtım şekli bu gibi görünüyor. En azından herkes de bir tane kit olmalı. İki kere kargo parası vermek istemeyenlerin kitleri 2. 150lik kısımdan dağıtılabilir. Böyle bi seçenek sunulabilir.

Ahmed Han

Alıntı yapılan: tamirci_erhan - 12 Aralık 2011, 16:25:51
En adil dağıtım şekli bu gibi görünüyor. En azından herkes de bir tane kit olmalı. İki kere kargo parası vermek istemeyenlerin kitleri 2. 150lik kısımdan dağıtılabilir. Böyle bi seçenek sunulabilir.

İkinci kargo ücreti kimden çıkacak?
Ben iki adet kit siparişi vermiş birisiyim, mümkünse ne kendimin ne de aracı arkadaşlarım fazladan kargo parası ödemelerini istemem. Benim kitlerim ikinci seferde tek kargo ile gönderilebilir.

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: tamirci_erhan - 12 Aralık 2011, 16:25:51

Kitlerim tamamlandıktan sonra gelsin diyen arkadaşlar, lütfen bana özel mesajla bildirsinler.

Mevcut halde 150 adet geldi ve herkese 1 er tane ekonomik kargo ile gönderebiliyoruz.
Kargo 3 TL civarında.

Erol YILMAZ

kitlerin tamamlanması 4 hafta civarında olacak sanıyorum...

Cetinal

bana 1 tane numune de olsa gelirse sevinirim ... LpC1768 le hali hazırda üretimimiz var onun yerıne deneme yapacagız... onun dışında geriye kalan kitlerim de normal olarak ne zaman gelirse gelsin çok acelesi yok ama 1 tane numune niteliğinde en azından denemeler yapabileceğimiz bir kit çok iyi olurduy

-Hasan-

Alıntı yapılan: Allegro - 12 Aralık 2011, 16:04:47
Öncelikle her siparişi geçen kişiye 1er adet gönderilecek,
Diğerleri de gelince adet tamamlanacak.

sayment

İlk posta tahmini ne zaman elimizde olur? Ona göre adres vereceğim.

muhendisbey

Alıntı yapılan: sayment - 12 Aralık 2011, 21:13:50
Evet hocama katılıyorum ona göre evde olursak daha iyi olur hem. Komşuya falan bırakılması biraz rahatsız ediyor, işin içine para girdiği için.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

Saruman

Alıntı yapılan: sayment - 12 Aralık 2011, 21:13:50

Önümüzdeki Cuma gününe kadar ilk 150 pakedi elden çıkarmayı düşünüyor ,uğraşıyoruz.

muhendisbey

Alıntı yapılan: silvercopper - 12 Aralık 2011, 23:59:36
Önümüzdeki hafta Cuma gününe kadar ilk 150 pakedi elden çıkarmayı düşünüyor ,uğraşıyoruz.
Hocam uğraşlariniz icin ne kadar tesekkur etsek az. Cok yoruldugunuzu biliyorum. Hakkinizi helal edin lutfen.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

Saruman

Estağfirullah, kitin belirlenmesi ve temin edilmesi hususunda varsa aleyhime işleyen her dakika helal olsun.Vakit varken daha çok arkadaş bu teknolojiyle tanışmalı,ilerisi için zeminimizi şimdiden oluşturmaya başlamalıyız.

kasif

Alıntı yapılan: silvercopper - 30 Kasım 2011, 23:58:08
Adresinizi bana göndereceksiniz. nrkaan@gmail.com

e-posta gönderdim ama ulaştığına dair teyit cevabı alamadım, forumdan mesaj olarak da gönderdim ama yine teyit mesajı alamadım, acaba mesaj ulaşmadı mı? yoksa yoğunluktan mı ilgilenemediniz.

Eski iş adresimden taşınmış olduğumuz için gelen kargoyu oradan bana yönlendirecek kimse bulunmamakta