STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

Ahmed Han

Alıntı yapılan: Emre005 - 23 Aralık 2011, 13:21:58
Hocam bende sürat kargoyu aradım adıma kargo olmadığını söylediler sizin kargo geldimi ?
Bana da aynısı olmuştu. Şubeye kadar gittim sormak için, "öyle bi paket verilmedi bize" dediler. Ertesi gün paket gelmiş, meğerse evvelki gün ben sorduğumda paket kargodaymış. Sürat kargodan hiç memnun kalmadım ben. Arrow ile birlikte Sürat kargoyu da tanımış olduk.

mcn

Sürat Kargo
"Aceleniz yoksa!"
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

drmp

aynı şekilde bendeb aradım kargoyu yok efendim verilmemiş dediler tamam acelem yok ama !!!!

Saruman

Hadi Sürat Kargoy'u da mail bombardımanına tutalım  :))

tayyar

Bu gidişle spamdan alacaklar içeri :)
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

Saruman

Bugün tüm özel mesajları yanıtlamaya çalışacağım.Dekontlarla ilgili durumu da bildiririm akşam.

Seckin ALAN

banada öyle geliyor :) PICPROJE çetesi :)
neyse gelir ben umudumu yitirmedim üstelik sabır etmenin erdemini kavradım :)
Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.. Mevlana

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: Seçkin ALAN - 23 Aralık 2011, 16:08:23
banada öyle geliyor :) PICPROJE çetesi :)
neyse gelir ben umudumu yitirmedim üstelik sabır etmenin erdemini kavradım :)

140 kişiye kitleri ulaşsın da sana ulaşamasın,
insan raydan çıkar be :)))

Seckin ALAN

Alıntı yapılan: Allegro - 23 Aralık 2011, 16:15:16
140 kişiye kitleri ulaşsın da sana ulaşamasın,
insan raydan çıkar be :)))
:):) hocam sizide fazlasıyla rahatsız ettik, ama napalım tezcanlılık işte birde teknolojiye olan açlık ekleniyor :) Ben raydan çıkma hakkımı kargom geldikten sonra kullanıcam :) Yılbaşı süprizi :):)
Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.. Mevlana

Sepiroth

Dun kitler gelmis, almak bugune nasip oldu. Ugras veren tum arkadaslara tesekkur ederim, hakkinizi helal edin:)
Either you feel it, or not...

galenga

kit elime ulaştı emeği geçen herkese teşekkürler 2.ler için ne zaman para ödeyeceğiz erol hocam  ::)

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: galenga - 23 Aralık 2011, 17:06:44
kit elime ulaştı emeği geçen herkese teşekkürler 2.ler için ne zaman para ödeyeceğiz erol hocam  ::)

hemen ödeyebilirsiniz.
2. kitlerin gönderiminde önce ücret ödeyenlerin ki öncelikli gönderilecek...

mozkan87

Bugün benim kitlerde elime ulaştı. Sabahtan sürat kargoya telefon ettim ilk önce size ait bir paket yok dediler,  bunun üzerine bende sizin kargo teslim süreniz ne kadar ki bu paket kaç gündür Adaparı'ından gelemedi diye biraz çemkirince, pardon efendim sizin paket bugün dağıtıma çıkmış diye bir cevap aldım. Neyse sonuçta paketler ulaştı. Sizin paketlerde ulaşır inşallah. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

galenga

Alıntı yapılan: Allegro - 23 Aralık 2011, 17:11:44
hemen ödeyebilirsiniz.
2. kitlerin gönderiminde önce ücret ödeyenlerin ki öncelikli gönderilecek...

tamam sağolun çok çok teşekkür edrim ALLAH EMEĞİ GEÇEN VE KATKIDA BULUNAN HERKESTEN RAZI OLSUN AMİN .  :)

Cetinal

kitler elime ulaştı teşekkürler..

geriye kalan 2 kit için de eft talimatı verdim pazartesi sabahtan  EROL abi senin hesabına geçmiş olur ödeme..

Kolay gelsin