Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

Cetinal

sakınılan göze çöp batar :D  yardırın hiç bişey olmaz...

Erhan YILMAZ

Kitler şimdi geldi elime. Kargo görevlisine sordum oda paket dün gönderilmiş diyor. Ne olup bittiğiniz anlamak zor. Sıkıntılı bi organizasyondu. Emeği geçen herkes teşekkürler. Bence de organizasyon iyileştirilebilirdi. Mesela dağıtım çizgiye bırakılsaydı 1 günde hepsi kargolanır 2 güne herkese ulaşırdı.

JKramer

Benim kitler de az önce geldi, emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Tagli

Benimkiler de henüz gelmedi. Ve umarım bugün gelmezler. Çünkü işyeri adresimi yazmıştım ve cumartesi günü işyerinde güvenlikten başka kimseye ulaşabileceklerini sanmıyorum. Onlar da herhalde alıcı ödemeli bir kargoyu almaya pek yanaşmazlar...  :(
Gökçe Tağlıoğlu

airforce

Bir ara kit-lenmiş olsak da... :)

Allegro, Silvercopper, Niyazi Saral ın emekleri sonucu  sorunlarımız çözüldü ve kitlerimize kavuştuk. Kitin belirlenmesinde ve site üzerinde verdiği ARM derslerinden dolayı bunalmis hocamıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederim...

JKramer

Alıntı yapılan: Tagli - 24 Aralık 2011, 14:36:58
Benimkiler de henüz gelmedi. Ve umarım bugün gelmezler. Çünkü işyeri adresimi yazmıştım ve cumartesi günü işyerinde güvenlikten başka kimseye ulaşabileceklerini sanmıyorum. Onlar da herhalde alıcı ödemeli bir kargoyu almaya pek yanaşmazlar...  :(
Güvenliği arayıp durumu belirtme şansınız yoksa kargo şubesini arayıp pazartesi günü alacağınızı söyleyebilirsiniz; sağı solu belli olmaz kargonun, hemen geri göndermesin.

H@S@N

emeği geçenlere teşekkür ederim kitim elime ulaştı. yanlız ben  kitlerin üzerinde header pin olcağını bilmiyordum hepsi lehimli bir şekilde geldi büyük uğraştan kurtulmuş olduk :)
satılık STM32F4-Discovery kit...

Seckin ALAN

kavuştum kızıma :) teşekkür ediyorum:)
Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.. Mevlana

Ahmed Han

pisayisi

Benimki Cin çıktı , yükle kodu dile benden ne dilersen diyo :D
Murat

Seckin ALAN

Alıntı yapılan: pisayisi - 24 Aralık 2011, 18:58:43
boşuna para vermeye gerek yok :P
Benimki Cin çıktı , yükle kodu dile benden ne dilersen diyo :D
benimkide öyle kabından çıkartmadım sadece konnektor kısmını kestim :):D
Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.. Mevlana

AST

Kitler ulaştı.Emeği geçen herkese teşekkürler.

DataDiver

Organizasyonda emeği geçenlere çok teşekkürler.(Kitler elime ulaştı, ek ücreti havale ettim.)

taneryilmaz

merhaba arkadaşlar kitine halen kavuşamayan varmı ? benim gibi :)

Emre005

Bende hala kitime kavuşacağım günü bekliyorum. :)