STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

Saruman

Alıntı yapılan: Klein - 04 Şubat 2012, 11:22:31
@silvercopper
ekstra ödemenin dekontunu sana göndermeyi unuttum ben. umarım benim kitleri atlamamışsınızdır.

En son hangi 20 kişiye gönderildi bilmiyorum, @allegro'ya bir sorun isterseniz ama atladığımızı sanmıyorum.

yamak

Kitler elime ulaştı emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim

omereliusuk

bekliyoruz acelemiz yok elimizde zaten bir kit var

DuMaN

benim kit hala ulaşmamış başka bir adrese göndermenizi istemiştim ama sorduğumda hala gitmemiş yardımcı olurmusunuz. o adrese yollandımı yoksa bir karışıklıkmı oldu? teşekkürler

tacettin

hocalarım benim kitler de  ulaşmadı  :( ...adres olarak okulun adresini vermiştim. yarıyıl tatilinde de çoğunlukla oradaydım.acaba bana gönderildi mi? öğrenebilir miyim?

Okan AKÇA

kitler geldi ve hurdalıktaki yerlerini aldılar.En kısa zamanda detaylı bir kitap yazılırsa türkce cok yararlı olacak.

t2

merak etme önümüzdeki 10 yıl içinde  yapılır. ya da ücretsiz pic kursu gibi ücretsiz arm kursu açılır o da 20 seneyi bulur.

The Gariban

Alıntı yapılan: t2 - 13 Şubat 2012, 20:48:11
merak etme önümüzdeki 10 yıl içinde  yapılır. ya da ücretsiz pic kursu gibi ücretsiz arm kursu açılır o da 20 seneyi bulur.
;D
Bu foruma bazen sırf sizin cevaplarınızı okumak için giriyorum .Doğru söze ne denir ;D

Okan AKÇA

amatör elektronikci olarak ben picler ile yola devam arm ilede boş zamanlarda kurcalarız.

Mucit23

Alıntı Yapmerak etme önümüzdeki 10 yıl içinde  yapılır.

:)
Hocam 10 sene çok değilmi? Hız fena değil şuanda. Bence 2-3 seneye kitaplar çıkmaya başlar M4 ile ilgili. Ben fiziksel olarak M4 ile şuanda pek ilgilenemiyorum ama İşim sebebiyle M3 ilere giriş yapmak zorunda kaldım. STM32F107 ile işe başlayacağım.

Erol YILMAZ

bugün kargoya gidenler:

Azorba,
iyildirim,
pcb

Birkaç arkadaşımın adresi var, tel bilgisi yok,
ve fark ödemesi yapmayan birçok kişi var.
Unutanlar, unutmayanlar tarafından unutulmaması için gayret etsin lütfen :)

pisayisi

Ödemesi eksik olan kişiler hakkında bilgilendirici bir liste oluşturulabilir mi lütfen. Ben fark ödemeden kit sayımı eksiltin demiştim bir adet eksik aldım ne kadar fark ödemem lazım...
Murat

DuMaN

Hocam kit hala arkadaşın eline ulaşmamış baya mahcup duruma düştüm. Yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

DuMaN

Hocam hala tehit olarak cevap yazılmadı. Yardımcı olurmusunuz?

qeek

evet hocam kitler hakkında bi bilgi verseniz çok iyi olur  ;D