İngilizceyi geliştirmek için yapılması gerekenler?

Başlatan sigmoid, 18 Aralık 2011, 18:57:35

zakbay

Alt yazılı filmler tavsiye ediliyor genellikle.
Birde bazı programlar varmış alt yazıyı ister ingilizce ister türkce değiştirip izlenebiliyormuş.  Bu konu da tecrübesi olan varmı? Program ismi nedir.
Tek dostum çalışmak...

şaşkın

program değil de benim bildiğim dvd'lerde altyazı seçeneği oluyor. bizim okul kütüphanesinde vardı seçer izlerdik. ingilizce altyazıyla daha faydalı oluyor.

sigmoid

altyazıisimleri  altyaziadi.tr.sub veya altyaziadi.en.sub şeklinde ayarlanıp programa ekleyince tek bir tuşla değiştirilebiliyor. ve çoğu programda dediğinizi destekliyor.

sigmoid

Sipariş ettiğim 4000 Essential English Word Seti elime ulaştı. Ben seti beğendim. Compass Medianın sitesinden hemen mp3leri indirmeye başladım.

İnternette sağda solda ve önceki sayfalarda verilen linklerde sadece mp3ler var. Kitabın kendisi yok.

Bana göre bu kitap verilen her kuruşa değiyor. Merak edenler örnek sayfa ve mp3leri aşağıdaki linkten indirebilir.

http://hotfile.com/dl/140994428/8aaf1c8/4000essentialsEnglishWordSample.rar.html

M_B

Alıntı yapılan: sigmoid - 10 Ocak 2012, 13:50:56
Sipariş ettiğim 4000 Essential English Word Seti elime ulaştı. Ben seti beğendim. Compass Medianın sitesinden hemen mp3leri indirmeye başladım.

İnternette sağda solda ve önceki sayfalarda verilen linklerde sadece mp3ler var. Kitabın kendisi yok.

Bana göre bu kitap verilen her kuruşa değiyor. Merak edenler örnek sayfa ve mp3leri aşağıdaki linkten indirebilir.

http://hotfile.com/dl/140994428/8aaf1c8/4000essentialsEnglishWordSample.rar.html
sigmoid hocam;
Hayırlı olsun.
Hocam nerden sipariş ettiniz kaça mal oldu ?

Teşekkürler
İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

ensarix

İngilizce'yi BBC'den öğrenen bir hocam vardı. Eğer konuşmak ve anlamak istiyorsan sesli kaynaklar, ama bir sınav hazırlığın varsa o sınava yönelik kaynakları çalışmak gerekiyor.