puroton+ yükleme

Başlatan mmengi, 07 Temmuz 2004, 23:18:12

ta7om

Proton+;
Arkadaşlar alaylı dan crack i indirdim ama nereye gireceğimi bilmiyorum. Serialler var ama programda serial girecek yeri bulamadım.
Proton+ lite version 2.1.3

DumrulBey

Merhaba,

Çektiğin tam sürüm olmadan işine yaramaz. Çünkü kısıtlı sürüm (lite) seri numarası istemez. Sana tam sürüm lazım. Kaldırmışlarsa yakında yükleriz. Biraz sabret ve bu başlığı takip et.

Başarılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)

mmengi

ta7om dostum bu başlığın 1. sayfasındaki linkler hala aktif ordaki 2.1.3 ün son versiyonudur.

alayli

Alıntı yapılan: "ta7om"Proton+;
Arkadaşlar alaylı dan crack i indirdim ama nereye gireceğimi bilmiyorum. Serialler var ama programda serial girecek yeri bulamadım.
Proton+ lite version 2.1.3

Sevgili ta7om, programda basit bir kaç kod yaz veya kendi sample programlarından birisini aç. Ardından derleme butonuna bastığında seri numarası isteyecektir... ;)
Anca kazganmiş itmiş ilimiz törümüz erti. Türk Oguz begleri budun esiding. Üze tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun, ilingin törüngin kim artati? (udaci erti)

ta7om

Arkadaşlar Proton+ mauel varmı. Varsa link verebilirmisiniz.

alayli

Arkadasım;

www.sonsivri.com 'a eğer üye değilsen üye ol. Shared Files bölümündeki klasörlerin birisinin hatta bir kaçının  içinde var. Spesifik link verecektim ama bir süredir kapalı olduğundan sonsivri şifremi unutmuşum. Mailime gelince hallememişsen haber ver tekrar yardımcı olayım.
Anca kazganmiş itmiş ilimiz törümüz erti. Türk Oguz begleri budun esiding. Üze tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun, ilingin törüngin kim artati? (udaci erti)

DumrulBey

Alıntı yapılan: "ta7om"Arkadaşlar Proton+ mauel varmı. Varsa link verebilirmisiniz.
Aşağıdaki adreste var. Önce üye olman gerekiyor. Dosya boyutu yaklaşık 3MB:

http://www.sonsivri.com/forum/membersFiles.asp?d=d&memberFldrID=457

Başarılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)