Dig-Key'den alış-veris??

Başlatan serdararikan, 18 Şubat 2012, 00:19:18

Tlepsh

Yanlış anlamadıysam STM32F407 Discovery kiti Çizgi Tagem'in elektronik marketinden uygun fiyata temininiz mümkün;

http://www.cizgi-tagem.org/e-market/product.aspx?key=STM

Selamlar...

f_machine

geçen hafta st-link'i 25$+KDV ye empa'dan satın aldık . Hemde direk teslim , türkiye stoğuydu.

bigbey

Alıntı yapılan: skara1214 - 19 Şubat 2012, 21:45:07
@K46 çok haklısınız hocam .Yıldırım o konuda iyi farneldeki fiyat ne ise o fiyattan veriyor distribütörü olduğu için ama diğer firma %50 kar koyuyor.Çok abartı
Yıldırım elektronikten malzeme istedim firma kimliği olmadığı için gönderemeyiz birini gönderip aldırın dediler.Yıldırım'dan birşeyler alamıyorum.
TA6R

skara1214

Doğrudur hocam söylediğiniz ben firma aracılığıyla alıyorum o sebepten sıkıntı olmuyor.
Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz

K46

Alıntı yapılan: bigbey - 21 Şubat 2012, 11:02:41
Yıldırım elektronikten malzeme istedim firma kimliği olmadığı için gönderemeyiz birini gönderip aldırın dediler.Yıldırım'dan birşeyler alamıyorum.

Halk arasında "Tok satıcı" dedikleri bu olsa gerek.
Kimisi mal satacak müşteri bulamaz, kimisi de böyle müşteri seçer.
Burası Türkiye, yapacak birşey yok...
Bak, ibret al, yere düşen yaprağa, O da eskiden, yukarıdan bakardı toprağa!

t2

sen öyle diyorsun da bu "firma kimliği olmayan" şahıslar esnafın başına resmen dert oluyor.  fatura lazım değil kdv ödemeyim diyor. zaten bu şahıslar pek bir şey almaz. 3 kuruşluk mal alır çok sıkıntı verir. tok değil aç satıcıyı da sıkar. parayı şahsi hesaba yapayım, bankamatikten yatırayım...of of yatırdıydım yatırıuyorum bugün yarın. olmadı daha sonra  vazgeçtim. vır vır vır.

serdararikan

Alıntı yapılan: K46 - 23 Şubat 2012, 00:14:51
Halk arasında "Tok satıcı" dedikleri bu olsa gerek.
Kimisi mal satacak müşteri bulamaz, kimisi de böyle müşteri seçer.
Burası Türkiye, yapacak birşey yok...

bu tarz sorunlar sabit bir başlıkta dile getirilirse,diğer arkadaşlarda alış-verişlerini bunlara göre şekillendirebilirler.