CCS C DE MAX 6675 YAZILIMI HAZIRLAMAM LAZIM AMA YETERLİ BİLGİM YOK ELİNDE OLAN

Başlatan yusuf__1986, 05 Mart 2012, 00:27:03

yusuf__1986

CCS C DE MAX 6675 YAZILIMI HAZIRLAMAM LAZIM AMA YETERLİ BİLGİM YOK ELİNDE YAZILIM HATTA DİSPLEYLİ DEVRE SEMASI VARSA LÜTFEN YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ....

ŞİMDİDE N  TEŞEKÜR LER...

muhittin_kaplan

Okan AKÇA

muhittin_kaplan

mcn

böyle koca koca harflerle uzun uzun yazılmış başlık görünce bişey oldu zannettim :)
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

yusuf__1986

bulunduğum ilde kurs imkanım yok öğretecek yeterli düzeyde kimselerde yok kendi imkanlarımla biraz ilerledim ama tek basına bir yere kadar olur mesela dispileye bilgi gönderme picle bilgi alışverişi nasıl yapılıyor bilmiyorum mesela max 6675 enteğresini nasıl bilgi alış verişi yapacam bilmiyorum ilginiz için teşekür ederim parasıyla yaptıracam anlasılan :)

skara1214

serdar çiçeğin kitabını al ccs c  ve orada spi iletişimine bak rahatlıkla yapabilirsin
Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz

yusuf__1986

sorun orda o kadar zamanım yok 1 haftam kaldı paylaşomlarınız için hepinize teşekür ederim...

yusuf__1986

peki elektrotekno sitesinde bu konu ile ilgili paylasım var aranız üyesi varsa gönderme imkanı varmı acaba ysf_shn18@hotmail.com

lütfen arkadaslar gercekten zor durumda kaldım

Maxim

bu forumda max6675 yazıp arama yaptınızmı siz ?
50 tane kod ve başlık var daha neyi bulamıyorsunuz anlamıyorum

yusuf__1986

baktım ve linklerin bir çoğu ölü burası paylasım sitesi ama bi konu actım kimi dalga geçmiş sadece iki arkadas yardımcı olmak istemiş...

gevv

Alıntı yapılan: yusuf__1986 - 09 Mart 2012, 22:50:29
peki elektrotekno sitesinde bu konu ile ilgili paylasım var aranız üyesi varsa gönderme imkanı varmı acaba ysf_shn18@hotmail.com

lütfen arkadaslar gercekten zor durumda kaldım