ccs c öğrenmek isteyenlere örnek projelerim 2

Başlatan serhat1990, 24 Mart 2012, 21:47:54

serhat1990

Merhabalar , ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadım Hocam , kusuruma bakmayın iş falan kafam çok karışık şuan . Daha detaylı açıklarmasınız ne demek istediğinizi ?

İyi çalışmalar dilerim ...

artapon

aynen arkadaşa katılıyorum şimdi verdiğiniz iki dosyayı da indiremiyoruz..

acaba rica etsek mediafire veya rapidshare gibi erişebileceğimiz sitelere upload etseniz...

Teşekkürler...
Aldanma İnsanların Samimiyetine, Menfaatleri İçin Gelirler Vecde, Vaad Etmeseydi Allah cenneti, O'na Bile Etmezlerdi Secde!   (NFK)

serhat1990

Arkadaşlar linkleri denedim sıkıntı gözükmüyor . Ama sorun yaşayanlar için tekrar upload ettim.
http://s2.dosya.tc/server24/lMYaky/ccscdersleri_2.rar.html
http://s2.dosya.tc/server24/uUFfqm/MotorKontrol.rar.html

İyi çalışmalar .

xoom

Hocam birtanede Rs485 için Master /Slave Örneği eklermisin Hayrına:))

serhat1990

Yakında yapayım ekleyeyim en kısa zamanda şu zamanlarda pek vakit bulamıyorum . Nefes alacak vakit yok desem yeri :)
Pazar günleri bana öm atarsan hatırlar yapmaya çalışırım :)

İyi çalışmalar dilerim ...

artapon

dosyaları tekrar upload ettiğiniz için teşekkürler...

İyi Çalışmalar...
Aldanma İnsanların Samimiyetine, Menfaatleri İçin Gelirler Vecde, Vaad Etmeseydi Allah cenneti, O'na Bile Etmezlerdi Secde!   (NFK)

deblekeli

@by_deblekeli

msk

makdeniz

Serhat hocam yeniden ekleyebilirseniz seviniriz.
upload*gen*tr'den dosyalar yüklenmiyor
4shared*'de dosyalar silinmiş

bilginize
Karanlık olmadan aydınlık, Ölüm olmadan yaşam mantıksız.

selam_010

serhat hocam linkler kırılmıs sana zahmet projeleri bi daha yukleme imkanınız var mı tesekkürler kolay gelsin

Recep METE

Hocam, dosyaları yeniden yüklemenizi sabırla bekliyoruz.
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

serhat1990

Kusura bakmayın foruma uzun zamandır giremiyorum. Artık bu bilgilere ihtiyaç var mı bilmiyorum ama yine de ekledim. Umarım işe yarar. İyi çalışmalar dilerim.

ccscdersleri.rar -  157 KB

CoşkuN

Arkadaşlar bu tür paylaşımları github gibi siteler üzerinden paylaşsak herkes için daha kolay olabilir. Gerektiği zaman değişiklik yapmak da daha kolay olacaktır.

sifirzero

arkadaşlar linklerde birşey yok tekrar yüklermisniz.çok teşekkürler
sifirzero.blogspot.com [email]sifirrzero@gmail.com[/email] iman hem nurdur hem kuvvettir

Recep METE

printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d