Telefonsuz İnternet (Kablolu)

Başlatan OG, 10 Kasım 2012, 15:55:20

mehmet

Alıntı yapılan: OG - 11 Kasım 2012, 16:25:13
Sevgili Mehmet, bizim burası ormaniye pardon ümraniye, henüz öyle şeyler yok, en azından bizim mahallede.

Abi diğer yer için bakıyorsun sandım kusura bakma. :)
Olan olmuştur,
olacak olan da olmuştur.
Olacak bir şey yoktur.
---------------------------------------------
http://www.mehmetbilgi.net.tr

Logan

Bende yalın internet kullanıyorum. 8mbit sınırsız. Fakat 50gb indirmeden sonra 3mbit'e düşüyor hız. Paket ücreti 55 tl, yalın hat bedeli ise 15 tl. Neresinden bakarsanız bakın soygun gibi.
İmza.

subram

bende eve internet bağlatırken direk ttneti aradım "internet bağlatacam kampanya ne var :) " dedim. yalın internet için şu cümleyi hatırlıyorum: "yalnız yalın internet kullanan müşterilerilerimiz sürekli olarak kopma sorunu yaşadıklarını belirtiyorlar"
http://www.elektronark.org  Türkiyede Elektronik Kültürünü Değiştirmeye Geliyoruz

OG

Aynen öyle.

Bir dosya indirirken falan kopmuyor ama boşta kaldığı zamanlarda olsa gerek kopuyor.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

t2

Modem ayarlarında sürekli bağlantı veya istendiği zaman bağlantı diye ayar var. Sürekli olanı seçmek işe yarayabilir.

elektronik

telekomdan çok uzak durmak lazım telefonundan wınından internetinden tarifelerinden hatta mümkünse binalarının önündende geçmemek lazım fatura kesebilirler. şu an en güzeli  kablonet ama oda heryerde yok malesef.

uveren

Alıntı yapılan: Logan - 05 Aralık 2012, 08:23:47
Paket ücreti 55 tl, yalın hat bedeli ise 15 tl. Neresinden bakarsanız bakın soygun gibi.

Gerçekten soygun sistemi. Yalın internet almaktansa tel almak daha mantıklı gibi hiç olmazsa akşam bedava falan diyorlar belki işe yarar. GSM lerdede durum farklı değil pc de bağlantıyı keserken bakıyorum 8 mb, rapor geliyor 13mb. Sonra öğrendimki uploadda kota düşürüyor ama buna rağmen bilgisayarın kullandım dedi rakamla operatörün kullandın dediği aynı olmuyor.
6.yüzyılda doğan kız çocuklar cahilce gömülüyordu. 21.yüzyılda kız/erkek farketmeden, doğamadan medenice öldürülüyor.  "1-Güneş katlanıp dürüldüğünde, 2-Yıldızlar bulandığında, 3-Dağlar yürütüldüğünde, 4-Kıyılmaz mallar bırakıldığında, 5-Vahşi hayvanlar bir araya toplandığında, 6-Denizler ateşlendiğ