Makerspace İzmir

Başlatan subram, 17 Kasım 2012, 18:17:23

F.T

Haklısın geçen toplantıya bende katılamadım iş gezisinden dolayı bende çok merak ediyordum.anlatmak ile orda olmak farklı oluyor.tabi yeri zamanı geldiğinde alınan kararlar ve ilerlemelerle ilgili herkesi bilgilendireceğiz.sizide aramızda görmekten dolayı seviniriz.
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

makerspace izmir

arkadaşlar merhaba

forumdan gelen öneri ve dünk toplantıda aldığımız karar doğrultusunda "resmi" :D hesabımız açılmıştır. oluşumla alakalı her türlü geçerli mesaj bu hesap üzerinden atılacaktır.

muhittin_kaplan

mesaj birleştirme:: 03 Ocak 2013, 22:07:11

ne zamandır kendimi görmüyordum. kel olmuşuz yaşlanmışız. bırakıyorum bu işi, kendimi çer çöp kuş böcek toprakğa vuracam.

subram

daha hackerspace kuracaktık :D
http://www.elektronark.org  Türkiyede Elektronik Kültürünü Değiştirmeye Geliyoruz

serhat1990

Yok Hocam , bizden gençsiniz daha . Bize ders anlatacaksınız işimiz çok daha :)

F.T

arkadaşlar işi yarı yolda bırakmak yok.Allahın izniyle yapacak çok iş var.saçımızın son teline kadar hücum..... ;D
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

serhat1990

Alıntı yapılan: F.T - 03 Ocak 2013, 22:57:28
arkadaşlar işi yarı yolda bırakmak yok.Allahın izniyle yapacak çok iş var.saçımızın son teline kadar hücum..... ;D

Ferit Hocam ' a katılıyorum :)

mr_knox

Son toplantıya malesef katılamadım ama süreçte yapılanlar ve yapılması gerekenlerden üzerime düşenler için takipçiyim.
kutsal kitapları okuyup anlamayan dindar okuyup anlayan ateist olur.  ( Nikola Tesla )

ULAGA

Oh oh, ne güzel!
Orada olmak vardı...

serhat1990

Alıntı yapılan: ULAGA - 04 Ocak 2013, 11:42:01
Oh oh, ne güzel!
Orada olmak vardı...

Hocam buyrun ; ben size dedim sizi İzmir'e alalım dedim :)

ULAGA

Alıntı yapılan: serhat1990 - 04 Ocak 2013, 11:44:06
Hocam buyrun ; ben size dedim sizi İzmir'e alalım dedim :)

Hayatımda bir kere İzmir'de bulundum.
O da Manisa-Kırkağaç'a gidebilmek içindi. :)
Ancak hem bu toplantılar için, hem de İzmir gibi tarihi bir kenti görmek için gelmeyi düşünüyorum.

serhat1990

Alıntı yapılan: ULAGA - 04 Ocak 2013, 11:46:48
Hayatımda bir kere İzmir'de bulundum.
O da Manisa-Kırkağaç'a gidebilmek içindi. :)
Ancak hem bu toplantılar için, hem de İzmir gibi tarihi bir kenti görmek için gelmeyi düşünüyorum.

Anladım Hocam :)

Bekleriz Hocam , bir dahaki toplantıya buyrun . Misafir ederiz sizi , sonra bir bakmışınız ev sahibi olmuşsunuz :)

ULAGA

Alıntı yapılan: serhat1990 - 04 Ocak 2013, 11:50:55Bekleriz Hocam , bir dahaki toplantıya buyrun . Misafir ederiz sizi , sonra bir bakmışınız ev sahibi olmuşsunuz :)

Umarım en kısa zamanda gelirim oraya. :)
Öyle bir ortamda bulunmak, benim için bir şereftir.

serhat1990

Eren Eraslan

izmir deki arkadaşlarımızın istanbul dan bir istekleri varsa başımızın üstüne biline..
insanın içine işleyen şarkılar ;  https://soundcloud.com/reeraslan