Haberler:

Eposta uyarılarını yanıtlamayınız ( ! ) https://bit.ly/2J7yi0d

Ana Menü

hediyem olsun

Başlatan speak48, 11 Ocak 2013, 05:02:57

muhittin_kaplan

speak48

birinci sayfadaki yazılardan dolayı
isteyene özelden gönderirim

muhittin_kaplan

Merak ettim Gerçekten nedir Bu Dosya Gönderirseniz sevinirim.
Ama Şunu yazmadan edemeyeceğim, ne den bukadar alınganlık gösterdiniz?

Seckin ALAN

adam haklı. bende olsam bende alınganlık yaparım.

Paylaşılan dosyalarda armc.exe var. Buda şu demek armc.exe ile not defterinde kod sınırlaması olmadan yazacağınız kodları derleyebilirsiniz. Veya eclipse gibi bir ide ile entegre edebilirseniz kod sınırlaması olmayan bir ideniz olur
Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.. Mevlana

dhan000

konu sahibi umarım beni yanlış anlamaz sanki bütün sorun ilk başta konu başlığından ve sonrada konu içeriğinden kaynaklı...
uyğun bir başlıkla ve açıklayıcı içerikle birde şifresi yazılmış olarak konu açılmış olsaydı bu kadar konu uzamaz vede ilğinç mesajlar atılmazdı...

speak48

hocam tarz meselesi
paylaşımı öyle herşeyiyle paylaşmam
armut azıma düş oldu

biri indircek merak edicek içine bakıcak şifreyi soracak yada bulacak muhabbet artıcak
sonra güle güle kullancak

zaten paylaşmadan önce @rmDsbeş konusu olmuştu
bende uzun süredir yapmak istediğim şeyde gelişmeler olunca
o sevinçle paylaşayım dedim

Erhan YILMAZ

Böyle bi mantık varmıya? Bana hediyeniz olmasın...

muhittin_kaplan

Alıntı yapılan: speak48 - 11 Ocak 2013, 21:07:13
hocam tarz meselesi
paylaşımı öyle herşeyiyle paylaşmam
armut azıma düş oldu

biri indircek merak edicek içine bakıcak şifreyi soracak yada bulacak muhabbet artıcak
sonra güle güle kullancak

zaten paylaşmadan önce @rmDsbeş konusu olmuştu
bende uzun süredir yapmak istediğim şeyde gelişmeler olunca
o sevinçle paylaşayım dedim
garip bir yaklaşım.
bende istemiyorum.

speak48

Alıntı yapılan: Erhan YILMAZ - 11 Ocak 2013, 22:16:19

ya sizin için
programı indirsin
craği yapsın
internete koysun

daha evlere servişmi istiyonuz

asıl böyle beleşçi mantık nerde var

muhendisbey

Alıntı yapılan: Erhan YILMAZ - 11 Ocak 2013, 22:16:19
iyilik yap denize at demişler, yaptığınız şey facebook'a sayfa açıp beğeni beklemekten pek farklı değil. Erhan hocama katılıyorum.

Sevinebilir paylaşabilir öncelikle paylaşımında ne var bir açıklar, aksi taktirde bu tribünlere oynamak.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

Erhan YILMAZ

Dosyada ne olduğunu bile bilmiyorum. Mantık yanlış üslup hatalı. Sonsivri'nin crack gurubu var çatır çatır programları crackleyip paylaşıyolar tıklayıp indiriyorsun böyle Ali cengiz oyunları yapmıyorlar. Kaldı ki millet açık kodlu işletim sistemi yazıp paylaşıyor tek tıkla iso halinde indiriyorsun. Demiyor ki indirmeden dur bi önce bikaç muhabbet edelim. Ne yapalım yani takdir teşekkür yada yıldızlı pek iyimi bekliyorsunuz?

z

Programın paylaşılması iyi olmuş da....

Mesaj başlığına bakıp ne olduğunu anlamak için mesaja girince ne olduğunu anlamadığım bir paylaşımla karşılaştım.
İçine iki satır açıklama yapılsaydı çok iyi olurdu.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Mucit23

Senin Düşüncen sana göre güzel başkasına göre(Çoğu kişiye) Eziyet!

Oturup Bulmaca çözer gibi rar dosyasını şifresini çözmekle uğraşıcağız. Böylece Ortalık şenlenicek. Şenlendide.

Başlık "Bilmece Bulmaca Rar şifresini Çözmece" olmalıydı  :D

muhittin_kaplan

Konu Uzayacak,
Hocam iyide
Şu kadarcık açıklama yeterdi olaya
"Herifler, Bu Programı Bakın Bunu Şöyle Yaptım, Şifresi de Budur". Ama siz bunu yapmadınız, ayrıca üstüne "Muhabbet Artsın" "Hemen Olmaz", "Biraz Emek" gibi bazı sözler söylediniz. indiren adam zaten gerekeni yapacaktır, yapmayanda adam değildir.

bu tavrınız bana türk sinamasının repliklerini hatırlattı, suzuz kalan birine su vermemek ve üstüne ErolTaş Kahkahası atmak gibi

Erhan YILMAZ