Youtube'e girebiliyormusunuz?

Başlatan OG, 12 Ocak 2013, 01:03:52

ArGeMaNiA

TTNET dns'leri ile girebiliyorum.
Haydi göreyim sizi, vazife-i ubudiyetinizi unutmamak şartıyla öyle çalışınız ki,  rûy-i zemini, her tarafı herbirinize görülen ve her köşesindeki sesleri size işittiren bir bahçeye çeviriniz.

mr_knox

Aynen bende girebiliyorum OG hocam sadece Ümraniye'den mi girilemiyor acaba :)
Bu yasaklayıcı arkadaşlar kendileri aşıp ilçe ilçe de mi sansür uygulamaya başladılar acaba;)
kutsal kitapları okuyup anlamayan dindar okuyup anlayan ateist olur.  ( Nikola Tesla )

t2

Ümraniyeden girdim
dns
8.8.8.8
8.8.4.4

ibrsel

" Bilgisayarım - C - Windows - System32 - Drivers - Etc - Hosts" Dosyasına Çift Tıklayıp Not Defteri İle Açın.
Çıkan Ekranda localhost Yazısının Altında Dailymotion Youtube yazanları silin..

İyi çalışmalar..

FUNKY

Alıntı yapılan: ibrsel - 12 Ocak 2013, 12:59:11
" Bilgisayarım - C - Windows - System32 - Drivers - Etc - Hosts" Dosyasına Çift Tıklayıp Not Defteri İle Açın.

İyi çalışmalar..

işe yaradı.. teşekküreler..

Stylas

bende youtubedan idm ile birşey indiremiyorum diğer sitelerde sorunsuz çalışıyor ama bu ara youtubedan indiremiyorum nedendir?

OG

Alıntı yapılan: ibrsel - 12 Ocak 2013, 12:59:11

İyi çalışmalar..
Önceden silmiştim, bakmak aklıma gelsede sildiğimden emin olduğumdan bakmamıştım.
2 satırlık eklenti varmış. Hangi program bunu yaptı bilmiyorum. Silince düzeldi.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

21000691

bende de birkaç gündür girmiyordu, şuan giriyor
Alıntı Yap" Bilgisayarım - C - Windows - System32 - Drivers - Etc - Hosts" Dosyasına Çift Tıklayıp Not Defteri İle Açın.

İyi çalışmalar..

yardımlarınıziçin teşekkürler.