SAMSUNG GT-2120

Başlatan F.T, 24 Ocak 2013, 18:47:56

F.T

arkadaşlar telefon açma butonuna basıldıktan sonra açılıyor ekranda samsung gt 2120 yazıp tekrar kapanıyor.bu olay sürekli tekrarlanıyor.açılıyor kapanıyor.açılıyor kapanıyor. :) telefonu kapatmak için pilini sökmek gerekiyor.bu sorun ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

Cemre.

Hocam muhtemelen firmware sorunu yaşıyorsunuz.
Bende bir benzerini Xperia x8 telefonumda yaşamıştım. Üreticinin sunduğu, telefonu bilgisayarla iletişime geçirmek için kullandığımız şu Nokia'dan dolayı PC Suite diyerek adlandırılan, artık Samsung neyi kullanıyorsa, o programda eğer yazılım güncelleme, hata giderme gibi bir seçeneği varsa onunla firmware güncellemesi yapmaya çalışın hocam. Muhtemelen düzelecektir :)

F.T

imei nosu ile alakalı sorun olursa bu durum oluşabilirmi.yada bu telefonu nasıl resetleriz.
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

Cemre.

Hocam dediğim gibi, telefonunuzla ilgili pek bir bilgim yok ancak imei ile ilgili bir durum olmaması gerekiyor. Yani yazılımsal bir durum sadece, internette biraz araştırırsanız muhtemelen firmware update gibisinden bişeyler bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Kesin konuşmayayım çünkü ben de emin değilim :/