İstanbulda Baskı devre çıkartan yer

Başlatan Extreme, 18 Nisan 2013, 12:57:12

çonçon

Ben de senelerdir çalıştığım yeri tavsiye ederim, Kalite ve fiyat performansı fena değildir.

Gülsuyu'nda kendileri, Şerif Hoşboy Tel. 0532 4836399 - 0 216 3054644 (Şeba elektronik)

GRaFiT

Pendik'te baskı devre diye bi firma var. Biraz uzak gelebilir ama ben yinede söyleyim dedim. Site adresi: baskidevre.com.tr
http://teknokoliker.com - Kişisel Web Sitem

yldzelektronik

Herkez bir yer belirtmiş gerçi ama ben de kendi durumum için önerebileceğiniz yerleri öğrenmek istiyorum.

Genelde iki yüzlü pcb ihtiyaçlarım var.
En fazla üretim adedim 10 oluyor.
Delik içi kaplama istiyorum.
Adam gibi yüzey boyası da olmalı.
Pcblerin kalitesinden emin olmam gerekli.
Beni dizgi sırasında uğraştıracak işçilik istemiyorum.
Ama öyle perfect iş olmasa da olur.
Numune üretimler olacak yani.Bu tip kartlar ayda 5 kez olacak şekilde üretim ihtiyacımız oluyor.Önerebileceğiniz firma var mıdır?

Bu arada sayın admin bahsettiğiniz projeler arasına bu tip bir durumu da eklesek?Pcb üreticileriyle görüşüp en azından bir iki firma forumla ilgilense de bu tip ihtiyaçlar için çözüm önerilerini sunsalar?
Kişinin başına gelen hayır Allah'tandır. Kişinin başına gelen şer nefsindendir. Nefislerimizle kendimize zulüm ediyoruz.

malpaslan1979

Alıntı yapılan: yldzelektronik - 19 Nisan 2013, 11:47:00
Herkez bir yer belirtmiş gerçi ama ben de kendi durumum için önerebileceğiniz yerleri öğrenmek istiyorum.

Genelde iki yüzlü pcb ihtiyaçlarım var.
En fazla üretim adedim 10 oluyor.
Delik içi kaplama istiyorum.
Adam gibi yüzey boyası da olmalı.
Pcblerin kalitesinden emin olmam gerekli.
Beni dizgi sırasında uğraştıracak işçilik istemiyorum.
Ama öyle perfect iş olmasa da olur.
Numune üretimler olacak yani.Bu tip kartlar ayda 5 kez olacak şekilde üretim ihtiyacımız oluyor.Önerebileceğiniz firma var mıdır?

Bu arada sayın admin bahsettiğiniz projeler arasına bu tip bir durumu da eklesek?Pcb üreticileriyle görüşüp en azından bir iki firma forumla ilgilense de bu tip ihtiyaçlar için çözüm önerilerini sunsalar?

Bu tip işler ile ticari işletmelerin ilgilenmesinin zor olduğunu düşünüyorum. Karlılık birinci hedef sonuçta. Fakat meslek liseleri yada üniversiteler döner sermaye kapsamında öğrencileri de yarı zamanlı çalışan olarak kullanmak suretiyle bu tür konularda yardımcı olsalar iyi olurdu diye düşünüyorum.

Extreme

Bende tek taraflı bir tane, bir tane çıkartcam arada. Çoklu üretim şu an için gözükmüyor.
perhidrolle uğraşmak istemiyorum artık zarar veriyor bana .

Bu konuda bilgi sahipleri daha fazla seçenek sunarlarsa sevinirim.
Forumda fazlaca kişi bu konuyla ilgili gibi.

TA2PW

Extreme

herkese yardımları için teşekkürler

hdalcı