III.FARNELL Siparişleri ( Mayıs 2013 )

Başlatan Saruman, 06 Mayıs 2013, 22:05:09

Saruman

Hesap Numaram : 4600 1662031

Kaan ŞAHİN
İŞ Bankası Kütahya Şubesi

Arkadaşlar ödemeleri en geç 19.05.2013 Pazar akşamına kadar tamamlayalım, işler gecikmesin, malzemelerin aciliyeti vardır.

İyi Çalışmalar.

CoşkuN

IBAN Numarasını da verebilir misin mümkünse

Tlepsh

Verdiğiniz hesaba 175 TL az önce eft yaptım.
2301749 nolu kit ücreti 62,47€*1,18KDV*2,335=173,597 TL tutuyor.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler...

Saruman

Arkadaslar toplam ne tuttugunu , ne yatirdiginiz ve kargo bilgilerinizi picprojesilverc @gmail.com adresime gonderiniz, kullanici adinizi yazmayi unutmayin.

burak ozturk

hocam iban numaranızı bekliyorum yollamak için , çabalarınız için teşekkürler.
happy coding.

Saruman

Hocam tabletten foruma basmıştım ama yine üç kağıt çevirmiş bizim tabletingo.Tekrar yazayım,

IBAN= TR60 0006 4000 0014 6001 6620 31

mikro29

s.a.
20 ad 1841446
verdiğiniz hesaba 67 Tl havale yaptım

JKramer

Merhaba,

Ödemeleri pazar akşamına kadar tamamlayalım demişsiniz ama tatil günü eft yapmak mümkün olmadığından pazartesi olarak düzeltelim isterseniz.

CoşkuN

Alıntı yapılan: JKramer - 18 Mayıs 2013, 14:46:41
Merhaba,

Ödemeleri pazar akşamına kadar tamamlayalım demişsiniz ama tatil günü eft yapmak mümkün olmadığından pazartesi olarak düzeltelim isterseniz.

Evet katılıyorum.
Ben de ödemeyi yapıp mail attım. Hesaba pazartesi sabah geçer büyük ihtimalle

Saruman

Sizler EFT talimatlarını verin de ben ödemeyi YILDIRIM'a öğleden sonra yaparım, sorun çözülür.

hasankara

farnellden entegre sipariş ettirmiştim yıldırım elektroniğe, abd stoklu. ancak 5 hafta oldu hala göndermediler. 6. haftaya sarkması normal birşeymi sizce ? veya bu konuda bu tür mağduriyet yaşayanlarınız var mı? varsa kaç hafta beklediniz?

Saruman

Amerika stoklu malzemelerde bu tarz gecikmelerin olduğunu duymuştum.

hasankara

bunu normal karşılamalı mıyım sizce bende ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. entegrenin aciliyetide var öylece kalmış durumdayım. digikey den getirten yerler var mesela dorukan getirttiğini söylemişti daha hiç getirmişliğim yok. ve verdiğimiz haftanın bitişinden bi hafta sonrasında ürünler gelmiş oluyor söylediklerine göre. acaba farnellden gelmesini beklesemmi yoksa digikeyden de sipariş versem mi ?

AsHeS

Alıntı yapılan: hasankara - 18 Mayıs 2013, 17:38:43
bunu normal karşılamalı mıyım sizce bende ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. entegrenin aciliyetide var öylece kalmış durumdayım. digikey den getirten yerler var mesela dorukan getirttiğini söylemişti daha hiç getirmişliğim yok. ve verdiğimiz haftanın bitişinden bi hafta sonrasında ürünler gelmiş oluyor söylediklerine göre. acaba farnellden gelmesini beklesemmi yoksa digikeyden de sipariş versem mi ?
ABD stoklu malzemelerde böyle sorunlar yaşanıyor beni de uyarmışlardı. Digikey'den malzeme getiren Sarnikon var ama çok para ödüyorsunuz. (Malzeme fiyatı*1,5)*1,18*dolarkuru yaparak malzeme alabiliyorsunuz. Perşembe ya da cuma gününden önce sipariş verirseniz bir sonraki haftaya yetiştiriyorlar. Geniş bilgiyi firmadan almanız daha doğru olur.

hasankara

evet dediğiniz gibi dorukan da fiyatın üzerine ekleme yapıyor. istettiğim ucuz birşey, muhtemelen sipariş vereceğim. beni şaşırtan noktalardan bir tanesi abd den 2-3 haftaya kadar sarkabilir denmesi. bu şekilde gerçek ötesi yaklaşımlarından dolayı beni 5 hafta oyaladılar. açıkçası ciddi mağduriyet yaşadım. bu yüzden merak ettim, acaba benim gibi başkalarıda bu şekilde söylenip 5 hafta gibi ciddi süreler oyalanan oldu mu? digikeydede böyle bir durum başıma gelir mi? digikeyin stoklarınında amerikada olduğunu duymuştum.