MAC bilgisayari cokertmek

Başlatan z, 18 Temmuz 2013, 01:24:40

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: z - 21 Temmuz 2013, 14:36:46
Dun Intel I7 islemcili MAC yaklasik 16 saat full calisti. Bir ara sicakligini elimle kontrol edeyim dedim.
Aluminyum govde nerede ise buz gibiydi.

Uzerindeki islemci isinmiyorsa grafik islemci de mi isinmiyor?

Sagindan solundan cikan havaya bakayim dedim  hava da cikmiyordu.

hocam halen MAC i normal bilgisayarlar ile karsilastiriyorsunuz ya pes =)
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

z

Bir ara TVde bir reklamda aynen dedigin gibi PC ile mukayase yapan birinin yuzune bon bon bakiyorlardi digerleri. Ama o MAC diyorlardi.

Gercekten MAC baska bir sey. Laptoplar bile ugultu yapip ates gibi isinirken bu makine nasil bu kadar sessiz olur ve sopsoguk kalir anlasilir gibi degil.

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: z - 21 Temmuz 2013, 15:13:33
Bir ara TVde bir reklamda aynen dedigin gibi PC ile mukayase yapan birinin yuzune bon bon bakiyorlardi digerleri. Ama o MAC diyorlardi.

Gercekten MAC baska bir sey. Laptoplar bile ugultu yapip ates gibi isinirken bu makine nasil bu kadar sessiz olur ve sopsoguk kalir anlasilir gibi değil.

basit hocam MAC sadece ihtiyaci kadar olanini kullaniyor unutmayin bundan bir 5-6 yil öncesinde bunlarda PowerPc vardi =)
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!