TI - Back to School Sale! Part 4(MetaWatch)

Başlatan metaltrrocker, 09 Eylül 2013, 17:17:24

metaltrrocker

Alıntı yapılan: rck8942 - 17 Eylül 2013, 16:16:51
Ayin 12.sinde Siparis etmistim bugun elimde gecti hic bir ayarlama modu vesayire döküman bulamadim. Bluetooth acik oldugu Halde saatte birlestiremiyorum. Telefon iPhone 4S elinde döküman olan varmi burdaki haric http://shop.metawatch.eu/de/getting-started
"Table of Content" Iphone kısmını seçip ordaki adımları uyguladınızmı öncelikle?

teknikelektronikci

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

cetinkaya

Alıntı yapılan: metaltrrocker - 17 Eylül 2013, 16:30:31
"Table of Content" Iphone kısmını seçip ordaki adımları uyguladınızmı öncelikle?

Nereyi kast ediyorsun iphone olan 4.1 olan yerimi evet denedim. Telefon görmüyor saati

muhendisbey

Alıntı yapılan: mistek - 17 Eylül 2013, 15:13:42
Ez430chronos ve Metawatch saatler bugün elime ulaştı. Mutluyum :)

metawatch kesinlikle kalitesini belli eden ve özelliksiz saat olarak bile kullanıldığında bile parasını bence hak ediyor.

Metawatch yanında hiç kullanma klavuzu vs gelmedi hangi tuş ne işe yarar, saat nasıl ayarlanır gibi bir açıklama yok parasının 3/2 sini hak ediyor :D

Benim de elime bugün geçti.
Saatin içini chronos gibi çıkarmak gerekmiyor. Klipsi ve pinleri ile bağlamak mümkün.
Saatin pil derdi yok, şarjlı.
iphone'a bağlanmaması normal, iphone'un hangi serisinin bluetooth'u tam verimle kullanılmış ki?
Benim saatin oled'i beyaz farklı renge sahip olan var mı?
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

cetinkaya

Alıntı yapılan: muhendisbey - 17 Eylül 2013, 18:55:52
Benim de elime bugün geçti.
Saatin içini chronos gibi çıkarmak gerekmiyor. Klipsi ve pinleri ile bağlamak mümkün.
Saatin pil derdi yok, şarjlı.
iphone'a bağlanmaması normal, iphone'un hangi serisinin bluetooth'u tam verimle kullanılmış ki?
Benim saatin oled'i beyaz farklı renge sahip olan var mı?

Hocam ne yani simdi iphone ile kullanamayacazmi ? Okuduguma Göre iOS u destekliyordu. Bizde saat ayarini nerden yaptin? Sarji kac Volta kadar doluyor? Benimkinin yazi rengi yesil turkuaz karisimi

cetinkaya

http://support.metawatch.com/customer/portal/articles/850196-ios-iphone-compatibility

nedense iphona ilgili app i indirdim scan yapiyorum saati görmüyor ? Hatali olabilirmi ? deneyen oldumu hic kendi telefonunda

muhendisbey

Alıntı yapılan: rck8942 - 17 Eylül 2013, 19:09:56

Hocam ne yani simdi iphone ile kullanamayacazmi ? Okuduguma Göre iOS u destekliyordu. Bizde saat ayarini nerden yaptin? Sarji kac Volta kadar doluyor? Benimkinin yazi rengi yesil turkuaz karisimi
4.12V'a kadar şarj oldu.
Cep telefonlarım symbian ve görüyor.
Neden iphone sıkıntılı?
Çünkü iphone ile sadece apple ürünleri pair olacak şekilde tasarlanmış, harici bluetooth işlemleri için program gerekiyor. Ona rağmen sınırlı işlem gerçekleştiriyor.
Nerden biliyorsun?
ipod'tan
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

mistek

Benim saatinde yazıları yeşil-beyaz gibi ama mavi değil.
4.14v a şarj olmuş pil dolu gözüküyor.
Samsung corby telefonum saati görüyor.

Alıntı yapılan: rck8942 - 17 Eylül 2013, 20:45:49
http://support.metawatch.com/customer/portal/articles/850196-ios-iphone-compatibility

nedense iphona ilgili app i indirdim scan yapiyorum saati görmüyor ? Hatali olabilirmi ? deneyen oldumu hic kendi telefonunda

Hocam gözden kaçmış olabilir saatin bluetoothu açık mı?

boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

muhendisbey

Alıntı yapılan: mistek - 17 Eylül 2013, 22:12:21
Benim saatinde yazıları yeşil-beyaz gibi ama mavi değil.
4.14v a şarj olmuş pil dolu gözüküyor.
Samsung corby telefonum saati görüyor.

Hocam gözden kaçmış olabilir saatin bluetoothu açık mı?
Evet çok hafif yeşil gibi
4.15v olmuş baktım.
Symbian görüyor ancak saatle bağlantı kurmuyor.
Onu geçtim saati ayarlayamıyorum :)

mesaj birleştirme:: 17 Eylül 2013, 22:37:23

işinize yarayabilir, daha doğrusu belkide tek döküman :)
http://www.metawatch.org/assets/images/developers/MetaWatch_JTAG_Reflash_NoIDE_1.0.pdf

mistek

Sanırım bu saatin ayarlanması için telefonla irtibat kurdurup oradan güncellenmeli-eşitlenmeli.

mesaj birleştirme:: 17 Eylül 2013, 23:38:26

Hayır yani adamlar bunu 200 dolara satıyorlar içerisine bi kullanma kılavuzu koyamadılar mı acaba. Saatin orta tuşu ne işe yarıyor halen çözemedim.
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

cetinkaya

Alıntı yapılan: mistek - 17 Eylül 2013, 22:43:57
Sanırım bu saatin ayarlanması için telefonla irtibat kurdurup oradan güncellenmeli-eşitlenmeli.

mesaj birleştirme:: 17 Eylül 2013, 23:38:26

Hayır yani adamlar bunu 200 dolara satıyorlar içerisine bi kullanma kılavuzu koyamadılar mı acaba. Saatin orta tuşu ne işe yarıyor halen çözemedim.

:) bende önce ayarlama calistim sonra buldum orta tusu klasik saat ayarlar gibi iyice disa dogru cekince ayarlanabiliniyor. Hatta setup acilinca ledlerin parlakligida burdan yapiliyor.

mistek

Alıntı yapılan: rck8942 - 18 Eylül 2013, 06:17:11
:) bende önce ayarlama calistim sonra buldum orta tusu klasik saat ayarlar gibi iyice disa dogru cekince ayarlanabiliniyor. Hatta setup acilinca ledlerin parlakligida burdan yapiliyor.

Çok teşekkürler. Ben saate zarar veririm diye geri çekmeyi denemedim :)

yildizelektronik

Benim siparişim de geldi. Merak ettiğim bluetooth ile telefonu eşleştiriyorum burda bir sıkıntı yok ancak tanıtım videosundaki gibi arayanı falan saat üzerinde nasıl görebiliyoruz. Var mı çözebilen ?

cetinkaya

dün iphone 5 ilede denedim baglanti kurulmuyor. Kendi App i uzerinden de scan yapiyorum ordanda bulmuyor.

muhendisbey

Alıntı yapılan: rck8942 - 18 Eylül 2013, 06:17:11
Ben dijital olarak ayarlanacak diye düşündüğümden hiç çekmek aklıma gelmedi. Bu iyi oldu.