TI - Back to School Sale! Part 4(MetaWatch)

Başlatan metaltrrocker, 09 Eylül 2013, 17:17:24

cetinkaya

Alıntı yapılan: muhendisbey - 18 Eylül 2013, 18:44:03
Ben dijital olarak ayarlanacak diye düşündüğümden hiç çekmek aklıma gelmedi. Bu iyi oldu.

Sizden bir ricam var. Suraya yükledigim ------->>> http://ul.to/0e0r9k7q program uzerinden saate baglanti yapilabiliyorum. Ben simdi biraz kurcalarken acemiligime geldi saatin icindeki kodu okumayi unuttum ve silindi.Yükledigim Programda fos cikti.

Burdaki yere ------->>>>http://www.metawatch.org/assets/images/developers/MetaWatch_Reflash_your_Watch_Firmware_1.0.pdf     (Sayfa 8 den basliyor)    göre ayarlari yapip saatin orjinal kodunu okuyup buraya yukleye bilirmisiniz ? Suan bende Led display hic gözukmuyor.

Programi calistirmak icin USB Driveri yüklemek gerekiyor. ---->>>http://www.metawatch.org/assets/images/developers/TI%20LaunchPad%20USB%20Driver.zip

***Simdi kendi kendine oldu :) Üst tusa basinca altta APP3.1.0 Stack 2.0.0 oldu :) Sizde ne yaziyor önceden ne yazdigini unuttum.

muhendisbey

APP0.7.37
STACK1.1.19
Yazıyor. Lazımsa programı atabilirim.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

cetinkaya

Alıntı yapılan: muhendisbey - 18 Eylül 2013, 21:18:54
APP0.7.37
STACK1.1.19
Yazıyor. Lazımsa programı atabilirim.

Sagol hocam hallettim yeni firmware yukleyince. Bisey farkina vardim yeni sürümünde Sarj bitmemesi icin bluetooth belli zamandan sonra kendiliginden kapaniyor. Bendeki önce sürümünde surekli acik kaliyordu. Simdi sarjda stabil hemen bitmiyor.

mistek

Alıntı yapılan: rck8942 - 18 Eylül 2013, 22:44:28
Sagol hocam hallettim yeni firmware yukleyince. Bisey farkina vardim yeni sürümünde Sarj bitmemesi icin bluetooth belli zamandan sonra kendiliginden kapaniyor. Bendeki önce sürümünde surekli acik kaliyordu. Simdi sarjda stabil hemen bitmiyor.

Ben bluetooth u manual olarak kapatıyorum :)
Led parlaklığınıda level 1 yaptım.

24 saat geçti şuan pil voltajı: 3.84v

Şu çift ok işareti ve ssp gibi menüler neye yarıyor ?
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

cetinkaya

Alıntı yapılan: mistek - 18 Eylül 2013, 22:54:48
Ben bluetooth u manual olarak kapatıyorum :)
Led parlaklığınıda level 1 yaptım.

24 saat geçti şuan pil voltajı: 3.84v

Şu çift ok işareti ve ssp gibi menüler neye yarıyor ?

Valla hocam onlari bende anlamadim zaten iphone ile eslestiremeyince biraz sogudum. Biraktim bi kenarda duruyor.

mistek

Alıntı yapılan: rck8942 - 20 Eylül 2013, 22:59:57
Valla hocam onlari bende anlamadim zaten iphone ile eslestiremeyince biraz sogudum. Biraktim bi kenarda duruyor.

Bişey farkettim şimdi. Yelkovan saatin camında çember çizmiş sizde de böyle bişey oldu mu? Tam uç kısmı cama temas ediyor sanırım yakından bakıldığında belli oluyor. 
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

muhendisbey

Alıntı yapılan: mistek - 20 Eylül 2013, 23:05:51
Bişey farkettim şimdi. Yelkovan saatin camında çember çizmiş sizde de böyle bişey oldu mu? Tam uç kısmı cama temas ediyor sanırım yakından bakıldığında belli oluyor.
Ya çok hafif olduğundan farketmiyorum yada yok. Çember görmedim.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

yxsdf

Selamlar,

Benim de saatim geldi. Pili 4.25 volta kadar şarj oldu. Firmware'yi app_3.1.7_stack_2.0.8'e güncelledim.
Firmware linki: https://github.com/linix-mod/MetaWatch-WDS111/tree/Gen1/Binarys

Ancak analog kısım geri kalıyor. 12 saatte 2 saat civarı geri kalıyor. Bu durumla karşılaşan veya çözüm önerisi olan varsa sevinirim.
www.yxsdf.com © 2014

mistek

TI'a saatin camıyla ilgili bilgi maili attım aradan 2 saat geçmeden telefonum çaldı Texas tan aradılar. Sorgusuz sualsiz paranızı iade edeceğiz dediler Para istemiyorum dedim ancak ikna edemedim ürün sizde kalsın 2-3 hafta içerisinde paranız iade edilecektir teşekkür ediyoruz dedi ve kapattı.

Aslında ben saati çok beğendim camı çizilmeyen saat verselerdi daha makbule geçerdi :)

Büyüksün TI  ::)

kantirici

Alıntı yapılan: mistek - 23 Eylül 2013, 16:10:39
TI'a saatin camıyla ilgili bilgi maili attım aradan 2 saat geçmeden telefonum çaldı Texas tan aradılar. Sorgusuz sualsiz paranızı iade edeceğiz dediler Para istemiyorum dedim ancak ikna edemedim ürün sizde kalsın 2-3 hafta içerisinde paranız iade edilecektir teşekkür ediyoruz dedi ve kapattı.

Aslında ben saati çok beğendim camı çizilmeyen saat verselerdi daha makbule geçerdi :)

Büyüksün TI  ::)

Bende de ödeme ile ilgili bir sorun oldu mail attım aradan 2 saat geçti benide aradılar çok şaşrdım. Tİ bu işi biliyor :)

yxsdf

Benim analog kısım neredeyse hiç çalışmaz olmuştu. Ben de mail atmıştım. Ertesi gün TI Almanya'dan Türker Bey aradı, çok ilgilendier. TI farkı gerçekten belli ediyor kendini.  8)
www.yxsdf.com © 2014

yildizelektronik

Benimde gelen saat camının üzerinde çizik ve leke oluştu. Kendilerine mail gönderdim yeni saat göndereceklerini söylediler. Öyle de oldu yeni saati kargoya vermişler. Ancak bugün fedex firmasından kargoyla bir dosya geldi. Mal gümrüğe takılmış dosya içerisinde fatura gibi bişey var 199$ fiyat yazıyor sanırım bu yüzden gümrüğe takılmış. Malı alabilmem için 150 tl işlem ücreti ödemem gerektiği yazıyor. Sizce ne yapmayalım ?

GibsonSG

Hocam bu tür işlerde genelde oturup bir bardak soğuk su içmek gerekiyor. Ama umarım durumu kurtarırsın.

muhittin_kaplan

Alıntı yapılan: yildizelektronik - 03 Ekim 2013, 23:43:57
Benimde gelen saat camının üzerinde çizik ve leke oluştu. Kendilerine mail gönderdim yeni saat göndereceklerini söylediler. Öyle de oldu yeni saati kargoya vermişler. Ancak bugün fedex firmasından kargoyla bir dosya geldi. Mal gümrüğe takılmış dosya içerisinde fatura gibi bişey var 199$ fiyat yazıyor sanırım bu yüzden gümrüğe takılmış. Malı alabilmem için 150 tl işlem ücreti ödemem gerektiği yazıyor. Sizce ne yapmayalım ?
yalanlarını....., şerefsizler, fedex,dhl, ups gibi uluslar arası kargoların türkiyedeki para kazanma yöntemleri. sizden ardiye vekalet felanda isterler.

GibsonSG

Bu Fedex'in Türkiye temsilcisini bir anlamadım ben zaten. Her kargoda adresi bulamıyorlar arayıp bana soruyorlar. Kutuya bakıyorum her işlem noktasında adresim tamamen yazıyorken Fedex'in etiketinde adres hep eksik çıkıyor. Olay ne çözemedim.