TI'den 25$ indirim kodu

Başlatan gumush, 18 Eylül 2013, 20:08:37

muhittin_kaplan

Status: Processing

bende de.

metaltrrocker

Alıntı yapılan: oguz1993 - 19 Eylül 2013, 21:56:17
Benim gibi launchpad i alan arkadaşlar bende durum da proceccing(işlemde) yazıyor sizde de öylemi acaba ?
Ben farklı bir ürün sipariş verdim ama bende de processing aşamasında görünüyor.Bence bu durum gayet normal hatırlasanıza indirim olduğu gece site zar zor açılıyordu.Yani kısacası yığılma var 2-3 gün içerisinde halledilir gibime geliyor.:)

oguztkn

şu anda 'gemi bekleyen ' durumuna geçti

justice_for_all

bu kupon kodunu nerden bulabilirim acaba?
Deneyip de başaramayanları değil, yalnızca denemeye bile kalkışmayanları yargıla.   Gökhan Arslanbay

metaltrrocker

Alıntı yapılan: justice_for_all - 20 Eylül 2013, 01:00:59
bu kupon kodunu nerden bulabilirim acaba?
Kupon ilk mesajda yazıyordu zaten
" National-1yr "

justice_for_all

Deneyip de başaramayanları değil, yalnızca denemeye bile kalkışmayanları yargıla.   Gökhan Arslanbay

ttg

25  inde kargolanacakmis benimki. order status diye bi mail atmislarcok incelemedim ama sanirim bu sekilde.
4 Buçuk Saatlik Python Eğitimi [Ücretsiz] www.youtube.com/gryyldrm

pisayisi

National-1yr  , bu indirim kuponu ti firmasının national semiconductor u satın alışının 1. yıl dönümünde bu tarihlerde geçerli idi, aradan bir sene geçmiş bir günlüğüne de olsa aktif edilmiş indirim kuponu çok ilginç...
Murat

metaltrrocker

Şimdi baktım. "Shipped Complete" demişler. ve Shipment should arrive in 7 – 10 business days.

muhittin_kaplan

de dhl ile gönderiyorlar, gümrüğe takar bu i.neler.

VFR

Alıntı yapılan: muhittin_kaplan - 22 Eylül 2013, 11:17:20
Hocam geçen aylarda C2000 launchpad almıştım , DHL kargo yazıyordu onda da.
Ancak Fedex ile geldi yine.
Neden öyle yazıyor anlamadım ama yine Fedex ile gelir.

metaltrrocker

Alıntı yapılan: muhittin_kaplan - 22 Eylül 2013, 11:17:20
Omg, bende de "DHL Global Forwardin" yazıyor.Ben sampleları yada msp430 ları aldığımda fedex ile gelmişti hiç sorun da yaşamamıştım.Umarım bu da yaşatmaz.

mistek

DHL yazıyor ancak Fedex-Türkiye taşımacısı olan MNG kargo teslim ediyor. Doğrudan DHL ile aldıklarımı DHL firması getiriyordu.
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

ttg

Bende de "DHL Global Forwardin" yazıyor, yalnız takip kodu yok, sizde var mı? Gelen mailde de o kısım boştu.
4 Buçuk Saatlik Python Eğitimi [Ücretsiz] www.youtube.com/gryyldrm

metaltrrocker

Alıntı yapılan: ttg - 23 Eylül 2013, 01:04:17
Bende de "DHL Global Forwardin" yazıyor, yalnız takip kodu yok, sizde var mı? Gelen mailde de o kısım boştu.
Bende de tracking number yazmıyor.TI'ya bi mail atayım bakalım.