Seri haberleşme problemi (USART)

Başlatan kimlenbu, 25 Eylül 2013, 17:59:50

ahmet_zxc

Alıntı yapılan: Müh. müh. - 21 Haziran 2014, 01:39:16
Projede kullanılan termal yazıcının kağıt boyutu, modeli ve fiyatını belirtebilirmisin?
CSN-A2. 58mm kağıt yazabilir sadece.
satan yerli internet siteleri var.

kimlenbu

Alıntı yapılan: Müh. müh. - 21 Haziran 2014, 01:39:16
Projede kullanılan termal yazıcının kağıt boyutu, modeli ve fiyatını belirtebilirmisin?

Hocam konuyu hortlatmışsın :D Ebay'den 40 küsur dolara alıyorum, arkasında model no : CSN-A2-T yazıyor, iletişim ttl seviyesinde olduğundan ve 8 bitlik işlemcili bir projede kullandığımdan direkt işlemciye bağlayabiliyorum, tavsiye ederim. Türkiye'de 280euro gibi saçma sapan fiyatlar çeken firmalar bile oldu.

Müh. müh.

Alıntı yapılan: kimlenbu - 21 Haziran 2014, 10:16:49
Hocam konuyu hortlatmışsın :D Ebay'den 40 küsur dolara alıyorum, arkasında model no : CSN-A2-T yazıyor, iletişim ttl seviyesinde olduğundan ve 8 bitlik işlemcili bir projede kullandığımdan direkt işlemciye bağlayabiliyorum, tavsiye ederim. Türkiye'de 280euro gibi saçma sapan fiyatlar çeken firmalar bile oldu.

Ebay den satın aldığınız satıcının linkini gönderebilirmisiniz?

Ebay de CSN-A2 diye arama yapınca, Colt M4-A1 silah kabzası bile çıktı ama printer a ulaşamadım. Ne çok şey varmış yahu ebay de.. :)
Destiny of white is dirtied. Destiny of black is found guilty...

kimlenbu

Müh. müh.

Linkler için teşekkür ederim. Yalnız  yanıtını bulamadığım bir sorum daha var. Manual inde göremedim, features larında da yazmıyordu. Bu yazıcının kağıt kesici bıçakları varmı? Yani yazma işlemi sonrası kağıdı kesebiliyor mu?

mesaj birleştirme:: 21 Haziran 2014, 16:51:12

Evet, buldum. Kesici bıcakları yok. El ile koparıyoruz.. Bu tarz ürünlerin otomatik kesim yapan modelleri hakkında bilginiz var mı?

mesaj birleştirme:: 21 Haziran 2014, 17:13:02

Bu sorumun cevabınıda ben vereyim :)

KP-481C with control card işimi görüyor. Yalnız bunlarda çıplak. Rulo vs si için minik bir mekanik sitem tasarlamak gerekli.

CSN-A2 gibi, panel tipli ve cutter ı olan printer olaydı, iyidi..
Destiny of white is dirtied. Destiny of black is found guilty...