FARNELL SİPARİŞİ

Başlatan leblebitozu, 26 Eylül 2013, 23:30:17

leblebitozu

Merhaba,

Farnell'e sipariş vereceğim, katılmak isteyen varsa buyursun. Son gün 3 Ekim 2013. İstekliler mesaj ya da mail atabilirler.

mail: farnellsiparis@gmail.com

Saygılar.

Elektroemre

Selamlar hocam,

1770645 15Adet

leblebitozu

Ok, gelecek hafta içinde listenin tamamını ve diğer bilgileri bu başlık altında yayınlarım.

yamak

Hocam ben Stm32f429 Disco dan 3 tane almak istiyorum da teslimat için 6 oct yazıyo bu sorun olur mu?

mehmet

Selamlar...

2334982
RASPBERRY-PI - RASPBERRY-PI/8GB-USD - SBC, RASPBERRY PI, 8GB MICROSD CARD
2 Adet

Kolay gelsin...
Olan olmuştur,
olacak olan da olmuştur.
Olacak bir şey yoktur.
---------------------------------------------
http://www.mehmetbilgi.net.tr

leblebitozu

@yamak

Ben de istiyorum o karttan almak, olmadı 6 Ekim'e kadar bekler görürüz.

yamak

Alıntı yapılan: leblebitozu - 02 Ekim 2013, 13:18:42
@yamak

Ben de istiyorum o karttan almak, olmadı 6 Ekim'e kadar bekler görürüz.
Hocam benim durumlarda biraz değişiklik oldu.Siz isterseniz sipariş verebilirsiniz.Şimdilik size katılamayacam.

Firzen

STM32F429Discovery Almak istiyorum bende hocam beni de listeye yazar mısınız?
Kararsız...

leblebitozu

Sipariş tarihi 8 Ekim'e kadar uzatıldı, yeni STM32F429 Discovery kitini bekliyoruz.

Firzen

.ok teşekkürler hocam bir tane almak istiyorum bu serisi için bakalım MikroC destek veriyor mu merak ettim doğrusu.
Kararsız...

LukeSkywalker

yamak

Alıntı yapılan: leblebitozu - 03 Ekim 2013, 20:18:20
Sipariş tarihi 8 Ekim'e kadar uzatıldı, yeni STM32F429 Discovery kitini bekliyoruz.
Hocam o tarih sürekli değişiyor galiba.Yani bugün bakarsanız 9 ekim diyebilir.Galiba her gün 1 gün ileri gidiyo.Yani bi an önce sipariş vermeniz lazım o tarihte size göndermeleri için.

Bayramsumbul

Merhaba Arkadaşlar...Stm32F429 Discovery'nin Fiyatı Ne Kadar?
Bir Elektronik Meraklısının Serüveni...

leblebitozu

Bu başlık altına sipariş haricinde mesajlar atmazsanız sevinirim, takip etmek güçleşiyor.

Bu başlıkta tekrarlamadık ama, daha önceden bilgisi olmayan arkadaşlar için sistemin nasıl işlediğini hatırlatmak için bir önceki siparişin linkini vermekte fayda var, kafasında soruları olanlar burdan bilgi alabilirler, bu siparişi de aynı sistemle sonuçlandıracağız inşallah.

https://www.picproje.org/index.php/topic,47348.msg353239.html#msg353239

8 Ekim 2013 Pazartesi günü Yıldırım Elektroniğe listeyi göndeririz bir aksilik olmazsa, sonra gelen proformanın resmini burda yayınlarız, herkes parasını yollar ve siparişi geçeriz. Kısaca işleyip böyle..

yamak

Hocam benim durumlar düzeldi :) Benim sipariş geçerlidir. Bana
3 Adet 2355377 -- STM32F429I-DISCO
yazar mısın?