Texas Instruments - Tiva C Serisi uygulama notları

Başlatan saucompeng, 03 Kasım 2013, 20:10:43

saucompeng

Yeni kurduğumuz sitemizde Tiva için uygulama notlarını paylaşmaya başladık. Sanırım reklam olarak değerlendirilmez, eğer ki öyle birşey varsa uyarırsanız sevinirim.

Tiva Nedir? Nasıl başlangıç yapılır ? : http://www.teknikyazi.com/tiva-nedir-nasil-baslangic-yapilir.html
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

coderun

Yazınızı okudum. Gayet güzel. Umarım devamı gelir. Tebrik ederim ayrıca.

muhendisbey

Yazınızı okudum bir düzeltme yapayım: üzerinde ftdi yok. Yine ti'ın aynı model işlemcisi var. Virtual com port olarak seri bağlantı sağlanıyor.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

saucompeng

saucompeng

saucompeng

burak ozturk

hocam tiva c konusunda tek turkce kaynak olma yolunda hızla ilerliyorsunuz tebrikler.
happy coding.

saucompeng

İnşallah herkes için yararlı oluyordur, teşekkürler.

saucompeng

fractal

hocam stellaris kullanıyordum.projemi daha bitirmedim.donanımı değiştirmeden projeye tiva ile devam edebilirmiyim.
Restantum cogniscutur Quantum deligutur

mcn

Donanımı değiştirmeden derken Hocam? Stellaris işlemciyi söküp yerine tiva mı takmak istiyorsunuz?
Tam olarak hangi aşamadan nasıl bir değişiklik olacak bu tam açabilir misiniz?

fractal

aynen öyle lms3 serisi bir işlemci var onu sköküp varsa tiva eşdeğeri takayıp.sonra yazılımı güncelleyeyim.olmazmı?
Restantum cogniscutur Quantum deligutur

mcn

hiç denemedim ama ti bu şekilde yapılabileceğini söylüyor. Siz yine de pin bağlantılarını, pinlerdeki kullandığınız çevresel birimleri iyice kontrol edin. Tiva ların datasheetlerinde hangi stellaris e uyumlu oldukları da yazıyor du diye hatırlıyorum.

saucompeng

saucompeng